Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le gyorsan...

Alexa930 kérdése:

Hogyan adjak le gyorsan 6kg-ot egy műtét miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos lesz egy műtétem, ami nem életmentő, de szükség van rá, mert elég nagy fájdalmaim vannak. Viszont a doki egyik feltétele, hogy adjak le 6kg-ot ( a másik a dohányzás). Amúgy sem eszem semmi rosszat, teljes életmódot váltottam, ami miatt leadtam már 29kg-ot,ezt a 6kg-ot pedig nem megy. 1300-1500kcalt eszem, mozgok, mellette fizikai munkát végzek. Naplót vezetek, dietetikus látta, semmi kivetnivalót nem talált.

Lenne esetleg valami tippetek, praktikátok, hogy hogyan tudnám leadni?

Tudom, hogy mindig van holtponton egy fogyókúrában, eddig túllendültem rajta, ha volt, de ez most nem megy.

Köszönöm előre is!



#holtpont #fogyás stagnálása
2019. aug. 21. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
29 kg fantasztikus, szívből gratulálok! Segíteni sajnos nem tudok.
2019. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is gratulálok :)

nem tudom milyen magas vagy, de csodálkozom azon a dietetikuson, aki fizikai munka és mozgás mellé max. 1500 kalóriával rendben van.

így távolról és minimális infóval csak valószínûsíteni tudom, hogy eléggé lelassult az anyagcseréd és nagyrészt nem súlyzós edzéssel, izmot építve fogytál. ezt majd orvosolnod kell lésôbb, de

mivel most neked gyorsan kellene az a további hat kiló, talán segít, ha emeled a kardió mozgás mennyiségét és intenzitását - a kalóriákat semmiképp ne csökkentsd. ha lenned idôd, inkább azt mondanám, hogy lassanként növeld.

nem tudom, ez hatásos lesz-e, de talán érdemes kipróbálni.

ami biztos, hogy a szervezeted hozzászokott az eddigi terheléshez és étrendhez, valamit, valahol változtatni kell. erre valahogyan rá kell jönnöd, hogy mi az.

2019. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál! Megkérdezném az orvost:műtét után mennyit fogysz le? Szerintem bele kellene számolni.
2019. aug. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Megpróbálom növelni a kardiót meg több fehérjét fogyasztani. Azt sajnos nagyon keveset eszem.

2019. aug. 22. 06:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan 6 kg felesleg az akadálya a műtétnek? Nekem ez elég fura. A 29 kg fogyás szép teljesítmény, gratula!
2019. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!