Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a test?

Szerintetek milyen ez a test?

Figyelt kérdés

[link]

Jelenleg ez a celom.


2019. aug. 22. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokat nem látok belőle :/

A hasa szép, talán egy kicsit már erős is nekem.

2019. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Váll-mell-karra még gyúrhatna, elég csontos.

A lábát nem látom, de az is hasonlóan pipaszár lehet.


A legjobb formát edzéssel lehet elérni

2019. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kicsit vékony de csinos.
2019. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, bár kicsit vékony.

Izmos túlságosan is picit.

2019. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Az én ízlésemnek rettenetesen vékony, ez hogy felvesz egy 70A-s melltartót meg egy XS-es farmert és úgy lóg rajta mint a vállfán, ez szerintem baromira nem nőies és nem szép. Drogfüggők meg AIDS betegek szoktak így kinézni, már bocsánat. Nem tudom megérteni, miért akarna valaki SZÁNDÉKOSAN ilyen lenni. Pláne egy nő. Se melle, se feneke, se csípője, sehol egy deka izom... mi a szép ebben?
2019. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Most jon a sok negativ komment, hogy milyen sovany, de szerintem tokeletes az alakja:)

Nekem is ez az almom:)

2019. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez akkor is vékony. Nem sovány, de az formához izom kell. Az pedig a hasán is csak azért látszik, mert bőrön, csonton kívül nem sok minden van.


[link]


Na melyik a jobb és egészségesebb?

2019. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már túl vékony.
2019. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Szép alakja van, de a hasa aránytalanul izmos. Viszont nehéz úgy ilyen testzsírszázalékot elérni, hogy egészséges maradj. Neki olyan 15% körül, de inkább alatt lehet, sokaknál az már határérték, úgyhogy erre figyelj oda! Menstuációd elmaradása fogja jelezni, hogy nincs elég tartalékod!
2019. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan szerintem, mintha a hasára utólag rajzolták volna oda a sötét csíkokat. A nadrág miatt nem látszik, milyen valójában a feneke, és nem látni a lábát. A felsőteste nem rossz.
2019. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!