Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok, ugyanilyenek...

Ha fogyok, ugyanilyenek maradnak a combjaim?

Figyelt kérdés

Lehet a kérdést elég furán fogalmaztam meg, de remélem így érthető:


17 éves lány vagyok

170 centihez taval ydecember elején 82 kg voltam, akkor besokkaltam, és elkezdtem kevesebbet enni, most már kb egy hónapja 71-73közt mozgok, szóval nem egy hónap alatt fogytam annyit

Sajnos mozogni elég nehezen tudok, egy regebbi “baleset” miatt, szóval pl futni nagyon nehéz nekem, meg ilyenek, persze próbálom csinálni, de nehéz

Mindigis a combjaimra híztam(akkor 42es nadrágot hordtam, most 40eset) de ahogy fogytam, a bőröm olyan lötyögős lett(persze narancsbő is van)de ha pl rövidnadrágban sétálok, rezeg a combom szó szerint, és nagyon zavar

Le szeretnék fogyni kb 60 kilóra, mit tehetnék, hogy a combjaim (((((kevesbé))))) legyenek ilyenek?


2019. aug. 22. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyél elegendő fehérjét, szedj fel oda (is) izmot.
2019. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mivel nem tudok érdemben mozogni, ezért nagyon nehéz:(
2019. aug. 22. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Hagyd a futást, inkább szerezz be egy szobabiciklit, és/vagy menj el egy edzőterembe, keress egy alkalmas kondigépet és dolgozz lábra súlyokkal (persze még jobb, ha teljes testre is, hogy mindenhol izmosodj).

Ha nem vagy elégedett (most még) a combjaiddal, ne vegyél fel rövidnadrágot. Tudom, te nem az a kategória vagy, de épp ma láttam egy iszonyú kövér lányt (XXXL méret) a létező legrövidebb rövidnadrágban és feszes pólóban. Szörnyen nézett ki. Komolyan nem értem az embereket, miért nem olyan ruhákat hordanak, amik jól is állnak nekik.

2019. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak futni lehet! Ott a talajtorna, úszás stb. Ha szétnézel, biztos találsz olyat, ami a te sérülésednek is megfelel, és izmosít is.
2019. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!