Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jo ez az etrend?

Mennyire jo ez az etrend?

Figyelt kérdés

leirom a mai kajam:


reggeli: dreikorn brot kenyer aszpikos pulykahussal, kicsi vajjal, parenyicasajttal, paradicsommal paprikaval


tizorai: 1 alma 100 g natur joghurt


ebed: 50 g tk spagetti 3 tojas 1 kanal kokuszzsiron tojasos teszta (tojasos nokedli szeruseg:D)


vacsi: turmix 1 dl tej, 50 g natur joghurt, feherje + viz, jeg


ez kaloriabazis szerint 1387 kcal, 80 g feherje, 112 g ch 67 g zsir.


tudom a feherjet novelni kene a zsirt meg csokkenteni talan. de nem tudok 120 v meg tobb grammot bevinni, minden nap 30 dkg hust meg kene ennem hozza, ez rengeteg penz:/ sokszor igyis csak a feherjevel erem el a 80-90 got is...

de ilyen 1300-1400 kcal etrenddel kb fel ev alatt ugye azert fogok fogyni?


lany 165/70



2019. aug. 23. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Reggelid nagyjabol ok, mehetne pl zabkasa, tojasrantotta (2 feherje 1 sargaja) +pufi rizs es zoldsegek

Tizorai: inkabb bogyos gyumolcsok, vagy cottage cheese sonkaval es friss zoldseggel, turo kicsi edesitoszerrel es gyumolcs (szinten bogyos)

Ebed: spagetti? Teszta?? Nem. Bulgur, rizs, csirkevel es szinten parolt vagy friss salataval, zoldseggel.

Vacsi: ok- arra figyelj h ne legyen CH

2019. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Es igen, fogsz fogyni nagyjabol 2 honap alatt mar latvanyosabb a valtozas. Csak ne add fel. Elso voltam
2019. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miert rosszabb a teljes kiorlesu spagettiteszta, mint a rizs?
2019. aug. 23. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Barna rizs
2019. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oke, de akkor se ertem, miert rosszabb a tk spagetti. 100% tk. a gi-je sokkal alacsonyabb mint a barna rizse, rost is van benne ugye, kaloriaja kb ugyanannyi. szoval nem ertem, miert mumus a tk teszta?
2019. aug. 23. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez végre egy ésszerű étrend. Ha sokáig akarod tartani, nyugodtan ehetsz néha egy kis tk tésztát ;)

Esteleg vacsihoz mehett volna valami zöldség, csümölcs, mert abból ehetnél többet. De már így is elég jó :)

Makróiddal meg nincs probléma, ha ilyen arányokkal energikus vagy és fogysz is, akkor nem szükséges változtatni!

2019. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerűen nem jó és kesz. Sokkal több fehérje kéne és sokkal sikeresebb lenne az átalakulás. Mindenki pénzzel jön, azt ez legnagyobb baromság amit hallottam eddig. Nem olcsó az egészséges étkezés, viszont én csórón is megtudtam oldani, egy két dologrol lemondasz, és megtanulsz bánni a pénzzel, nem kell kifogás hogy nincs. Vagy elmész dolgozni ha fiatal vagy és lesz, de ettől, ne várj semmit.
2019. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

fogyni akarok es izmot megtartani, nem epiteni, az deficitben amugy sem megy.


btw orvostanhallgato vagyok, sajat keresetem nincs, egyetem mellett dolgozni nem tudok.

2019. aug. 23. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Miert és Magyarországon semmilyen iskola pénz nincsen amit igényelhetnél? Fogyásnál általában minimális izmot úgy is fogysz. És kell súlyzos eddzés, remélem annak fontosságával tisztában vagy, fogyás szempontból is. Kaloria inkább legyen 1500,1600 ennyivel fél év alatt 20kg is reális ha jó az eddzésterv és a diéta
2019. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fogyni akarsz es izmot megtartani? Ezzel az etrendeddel fixen lemegy az izom is, es max skinny fat leszel. 70% etkezes 30% mozgas. 1 alma natur joghurttal minek? Teljesen felesleges. Natur joghurt+turo+esetleg alma mar oke. Es tobbet kell enned, mert ez keves. Nem a kaloria a lenyeg hanem amit beviszel! Es nem a tesztatol vard a csodat. A dieta aldozatokkal es lemondasokkal a jar. A szinten tartas pedig egy mas dolog, abba belefer a teszta.

Mert amugy 70% tiszta etkezes 30% “szemet kaja” vonatkozik erre.

1400 kaloriara boven felemelheted. Es valtoztass ezen, mert ez nem jo.

2019. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!