Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evés utáni bűntudat? Bővebben...

Evés utáni bűntudat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nemrég ettem egy nem kis adagot és most bűntudatom van. Olyan érzésem van, hogy legszívesebben kihánynám (pedig félek a hányástól). Körülbelül mindegy étkezés után félek, hogy elhízok, és biztos vagyok benne, hogy nem ez a normális felfogás.

(Vmennyire biztos a körömlakk is jár, mert kamasz vagyok, de szeretném ezek a bűntudatokat elfelejteni)

158-9, 48.8kg voltam reggel



2019. aug. 25. 16:14
 1/9 A kérdező kommentje:

Körülbelül minden étkezés után...

Vmennyire biztos a korommal is jár...


Neharagudjatok, autocorrect (ha lehet ne terelődjön az autocorrect-re a téma)

2019. aug. 25. 16:17
 2/9 anonim válasza:
49%
Menj el este futni egyet és megvan oldva a probléma.
2019. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utálok futni, hulahopp karikázni szoktam (nem műanyaggal, hanem vmi súlyosabbal). A futásról mindig csak a rosszullét és a fulladozás jutt ezsembe. De köszönöm a válaszod!
2019. aug. 25. 16:51
 4/9 anonim válasza:
figy ez így nem fog menni, vagy kevesebbet eszel vagy több zöldséget vagy sportolsz valamit.
2019. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, gyakran elhatároztam, de sajnos az anyukám nem támogatam benne, és egyelőre ő tart el😕
2019. aug. 25. 17:19
 6/9 anonim válasza:
Anyukad nem enged sportolni? Ilyet se hallottam meg... #telo
2019. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 alletta ***** válasza:
bevitt kalóriákat sporttal tudod "égetni". tornázz, fekvőtámaszozz, zenére ugra-bugrálj, két literes pet palackokat emelgess, hasizom erősítő gyakorlatokat (felülések) végezz. annyi minden ingyen van otthonodban, amit tornának, mozgásnak nevezhetünk.. ja, és kitartás!!!
2019. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7, köszönöm a válaszod!🙂

6, nem vesznekem nagyon olyan egészségesebb kajákat. Pedig ő is fogyni akar. És a futás most duplán kizárva mert vízhólyag 😕

2019. aug. 25. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a testsúlyod normális nem kell fogynod. Viszont egy pszichologus nem ártana ez nem normâlis, hogy így èrzel az ètel iránt ami ahhoz kell hogy lètezz. Enni kell mindig nem kell bűntudatot èrezz.
2019. aug. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!