Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen fogyókúra folyamatot...

Ki milyen fogyókúra folyamatot tud ajánlani ami hatásos is? Akár lehet app is vagy bármi. Nem szeretnék étrend kiegészítőket szedni. Még.

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kúràt nem... Az ideiglenes. Nekem az életmódvàltàs vàlt be. Lowcarb, magas zsír és fehérjetartalmú diétàn élek. -22 kg eddig.
2019. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél elérni? Mennyi a súlyod? Próbáltál már fogyózni? Van allergiád vagy betegséged?


Ha vakon kell mondani, akkor napi 5 km futás és max 2000 kcal energiabevitel:) De ettől a szövegtől nem fogsz lefogyni szerintem:)

2019. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval,le szeretnék dobni 15-20 kg-t. A futásra nincs lehetőségem. A másik meg nehezen ráveszem magam hogy na most tornázom,megy egy hétig és utána ellustulok,vagyis nincs elég kitartásom. Ezen hogy tudnék változtatni?
2019. aug. 26. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
legyen motivációd!gondold végig hogy miért szeretnéd, és kisebb célokat tűzz ki, úgy több sikerélményed lesz. én yazio-t használok ez egy kalóriaszámláló app. a neten kiszámoltam a kcal szükségetemet, az appba beirtam. folyamatosan irom amit eszek és a kitűzött célhoz tartom magam. nekem bevált eddig - 4kg (nem annyira sok, nem is rég kezdtem és más diéta nem nagyon vált be eddig ugyhogy ez nekem nagy eredmény)
2019. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És esetleg valami tornát tudtok ami be is vált?
2019. aug. 26. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szimpla low carb diéta a legjobb szálkásításhoz szerintem. Én ezzel fogytam 30 kilót, és egyszer sem futottam. Elipszis, gyors séta hegyre, biciklizés, ez a három tökéletes aerobra, biciklizés meg brutális lábat és segget csinált nekem férfiként. Low carb diéta nagyon egyszerű, kevesebb ch és több fehérje. A ch leginkább complex legyen. Simple csakis eddzés után ajánlott.
2019. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha lowcarb akkor mellé magas jó zsír arány.
2019. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Akkor a Paleo diéta pont neked való! Én 70 kg voltam, most 57 vagyok, 160 magas és 39 éves, 2 gyerek mellett és egy olyan férj mellett betudom tartani, akiknek napi szinten friss ételt készítek és szinte semmit nem veszünk a boltból. Van kertünk a várostól 10 kmre és mindkettőnknek munkahelyünk is van. Elszántam magam, mert 40 évesen nem egy marék gyógyszerrel szerettem volna kezdeni a napom, tornázni eddig nem tornáztam, de a napokban elkezdtem futni, a Paleonak köszönhetően rengeteg az energiám, mindenkinek csak ajánlani tudom! Már több mint 2 éve Palozok!
2019. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha további kérdésed van, szívesen válaszolok!
2019. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én amikor úgy érzem rám férne némi diéta, akkor azt csinálom, hogy mindennap szobabiciklizek 40-50percet, mellette egy ilyen étrendem van, ami eddig mindig bevált(nem éhezem mellette, egészségesnek mondható).

Reggeli: egy szelet rozsos abonett, két szelet csirkemellsonka, mellé paprika/paradicsom/uborka.

Ebéd: párolt zöldség vagy friss vegyes saláta káposztából, fejes salátából, sárgarépából, céklából(öntet nélkül, max kis citromlével és olívaolajjal locsolom meg, meg csepp só esetleg)

Vacsora: egy kisdobozos zsírszegény natur jghurt vagy kefir kevés zsírszegény túróval, zöldfűszeresen vagy metélőhagymásan és mellé paprika/paradicsom/uborka.

2019. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!