Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem a normális étrendem...

Elkezdtem a normális étrendem tartása mellett hasizmozni! Ez mennyire segíthet?

Figyelt kérdés

Oké tudom hogy diéta is kell de szeretném a pockom valaminta csípőmön való zsírpárnákat eltüntetni!

Ez mennyire arányoson működhet valamint kb mennyi időn belül lehet látszata? Kb 2 hónap?

Napi 100 felülést csinálok?

Ez a feneken vagyis pontosabban a térdemtől a nyakamig mindenütt szeretnék izmosodni, ez mennyire segíthet?

Bocsi de csak így tudtam ebben az órában megfogalmazni...



2019. aug. 27. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

A zsirparnak eltűntetésére diéta kell. Hasizmozassal csak erősíted a hasizom, nem fog tőle eltűnik a háj.

Napi 100 felülés nem tesz jót a gerincnek, inkább hasprés, plank, lábemelés, russian twist (nem tudom magyarul), ezekből összeállitható egy hasedzés.

"Ez a feneken vagyis pontosabban a térdemtől a nyakamig mindenütt szeretnék izmosodni, ez mennyire segíthet?" SEMENNYIRE! Lábra,fenékre, hátra, mellre, karokra külön kell edzeni,teljes test edzést akár saját súllyal vagy súlyokkal.

2019. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felules nem igazán ajánlott már, mert nem jó a gerincnek, inkább azokat csinald, amit az 1. Már leírt
2019. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Plank + gugolas minnel tobb.. az a legnagyobb izmod ,vele egeted a legtobb kaloriat . Ha fogysz fogysz mindenhonnan es altalaba a hasrol megy le utoljara..
2019. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Normalis alatt mit ertessz ? Szamold a kaloriakat az a biztos ..
2019. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!