Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornaval dieta nelkul lehet...

Tornaval dieta nelkul lehet fogyni, illetve alakot formalni?

Figyelt kérdés
57 kg vagyok, persze, lehetnek kevesebb is, de a fogyas nehezen megy. Elkezdtem kondiba jarni,remenyseg szerint heti 2-3 alkalommal osszejonne, kb 1.5 ora edzovel. Hatasos igy, v.dieta nelkul nem lesz nagy valtozas. Hozzateszem, 3 kisgyerekem van, jelenleg az eletmodvaltas szamomra nem elerheto, annyit tudok tenni,h.tartom ezt a sulyt, amivel ki is bekulnek, csak epp az eloszlassal van baj: nagy has, lapos fenek, vekony combok...

2019. aug. 28. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Elvileg 70% étkezés és 30% sport.

Egyébként nem értem, a gyerekek mennyiben akadályozzák az életmódváltást?

2019. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem ahhoz nagy elszantsag es energia kellene, jelenleg egyik sincs, foleg az utolso. Amugy mit is takar az az eletmod valtas? Nem elek gyorskajan, nem tolok be napi egy tabla csokit, nem iszok colat viz helyett, nem eszek baromi nagy adagokat plane nem ejszakara. Ritkan eszunk felkesz etelt, stb.Szerintem nem tudnek meg jobban visszavenni, ok, lehetne, persze, de nem tudnek sovarogni, akkor marad igy...
2019. aug. 28. 21:15
 3/9 huzoro válasza:
66%

Ha nem eszel többet, a kalóriabeviteled nem változik, a napi öt perc mozgás is fogyaszt diéta nélkül. Az öt perc torna, egy kanállal kevesebb étel nem látványos, mindenki holnapra szeretné, de hosszú távon hatásos.

Találj egy neked megfelelő diétát, nekem az atkins jött be. Van akinek a zöldség, másnak a hús. Nekem az atkins-el sikerült 90-ről 80-ra lemenni egy hónap alatt és nem is mozogtam többet.

2019. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
31%

Ha nem eszel többet, a kalóriabeviteled nem változik, a napi öt perc mozgás is fogyaszt diéta nélkül.


Hát ez messze nem biztos. Mert nem tudjuk, mennyivel eszik többet, mint a napi szükséglete. Azért valamitől elhízott... szóval attól, hogy változatlan étkezés mellett némi sport bejön, még nem biztos a fogyás. LEhet, hogy továbbra is hízni fog, csak lassabban.

2019. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eloszor is arul el milyen magas vagy ezzel a sulyal gyanus h pont h kaloria toblet kene es sulyzos edzes h izmosodj, am nem kell 1.5 ora inkabb a heti min 3 ra fekudj ra mert a 2 nem idealis annyira az inkabb szinten tartashoz van.
2019. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én heti 2x járok és 3 hónap alatt 15 kg-t fogytam.
2019. aug. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
161 cm vagyok, azert 57 kilot meg elhizasnak nem neveznek...8 honapja szultem a 3. babankat, onnan maradt a folosleg.
2019. aug. 29. 07:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Az életmódváltás miért nem jöhet szóba? A gyerekeknek is jobb, ha nincs otthon nonstop basic, és nem azt látják, hogy normális minden nap csokit zabálni.
2019. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már azzal többet tudsz elérni, hogyha a fehér lisztes fehér cukros dolgokat teljesen lecseréled és minden étkezésedhez eszel legalább egy adag zöldséget (párolva, grillezve, nyersen, savanyúság, bármi). Ennek azért nem kéne elérhetetlennek lennie három gyerek mellett, sőt.
2019. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!