Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg így néz ki ha fogyni...

Tényleg így néz ki ha fogyni kezd az ember?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja kezdtem 57 kilóról (155cm vagyok) Most 52-51 vagyok és nagyon furcsa mert eddig úgy próbáltam fogyni, hogy diétáztam pár hétig, laposabb lett a hasam aztán megint ugyanúgy néztem ki. Most meg edzek is mellé és nem koplalok mint annó, hanem figyelek a kajára. Nagyon furcsa nekem, hogy az egész testem beborítja 2-3 ujjnyi zsír. Amit ha összecsípek olyan mintha golyócskák lennének benne. Olyan mintha mindenhol plötyi lenne a bőröm, viszont elkezdett látszodni az izom formája a karomon, ami eddig sosem látszott.

Tudom hogy már csak pár kiló van rajtam pluszban de nem tudom mi lesz a bőrömmel utána. Nincs narancsbőröm, csak mintha egy mérettel nagyob lenne rám...



2019. aug. 29. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Fogyás helyett inkább 5-6 kg izmot szedj magadra, így is sovány vagy!
2019. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a helyzet, amikor azért vagy zsíros, mert nincs alatta izom, és a súlyod ezért ennyi.

Ha normál arányban lenne rajtad a zsír-izom, akkor ugyanezzel a súllyal szuper alakod lenne. Ha most lemenne rólad a zsír (Az a pár cm-es réteg), akkor lennél 40 kiló és egy csontváz túl bö börréteggel.


Ne diétázz, hanem egyél normálisan (elegendö fehérjét is), viszont mellette kezdj el komolyabban sportolni.

Akkor a zsír lassan letünik a böröd alól és helyette izmok nönek (NEM a zsírból lesz izom!), és normál formád lesz.

Közben a börödet szorgalmasan kenegesd hidratáló szerekkel, akkor szépen visszahúzódik a szükséges méretre.

2019. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ettől többet már nem tudok edzeni. Heti 3x 2 óra. Menjek heti 5x? A baj az hogy akkor nem marad időm más teendőimre.
2019. aug. 29. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mit sportolsz? Mert jelenleg tömegnövelő étrendre és súlyzós eszésre van szükséged, nem kardiora
2019. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kéne tömeget növelni mikor van rajtam izom? Tényleg van. Csak az a zsírréteg zavar és az, hogy a bőröm nem feszes. Egyébként súlyzós edzéseket csinálok és kardiot. Az edző is azt mondta, hogy pl combra egyáltalán nem cél izmot növelni már, csak a törzs izmokat kell erősíteni és maximum a karomat.

A kérdésem az volt, hogy fogyás folyamata közben normális hogy ilyen a bőröm? Mintha külön lenne az izomtól...

2019. aug. 30. 06:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM, nem normális.

Viszont mivel a normális válaszokat elutasítod, ezért értelmetlen továbbra is mondani neked bármit is.

2019. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak tömegnövelésen kívül? Nem akarok nagyobb lenni, ezért kezdtem fogyni.
2019. aug. 30. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!