Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha éheztetem magam, jelentkezh...

Ha éheztetem magam, jelentkezhet ez a tünet?

Figyelt kérdés
kb 3-4 napja csak egyszer eszem, akkoris keveset max ilyen gyümölcsöket. mar megszoktam hogy estenkent kicsit furan erzem magam de ez ma mas. ugyerzem mintha lazas lennek, mikozben amugy nem,de olyan szinten,hogy olyan mintha 40fokos lenne.szerintetek ezmiatt vagy valami mastol? mert en ilyen tuneteket nem olvastam sehol. nem kell oktatni,tudom hogy ez mennyire rossz, mar dolgozom rajta.

2019. aug. 29. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet elvonási tünet.


És folyadékhiány....

2019. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vércukorszint esése okozza, nekem is volt ilyen. Ilyenkor jó, ha eszel valamit.
2019. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fáradtság, kimerültség. Lehet kezdődő betegség, fertőzés is, mert is sokkal kevésbé lesz a szervezeted ellenálló.
2019. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alletta ***** válasza:
napi 5x kellene enned keveset. ha fogyás a kitűzött cél, éhezéssel nem fogsz fogyni. gyümölcsök általában sok cukrot tartalmaznak. vegyesen kellene táplálkoznod, mindenből keveset. sok-sok folyadék, leginkább csapvíz, ízesítlen ásványvíz. bocsi, tényleg nem akartalak kioktatni, de egészséged a legfontosabb most.
2019. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi értelme lefogyni ha megbetegedsz tőle. annál még pár kiló + súly is jobb mint hogy tönkrevágd az anyagcseréd..
2019. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!