Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jó alakom?

Hogyan legyen jó alakom?

Figyelt kérdés
150 cm vagyok és 45kg. Eléggé vékony vagyok. Nem mondom hogy hájas vagyok de eléggé bele lehet markolni a hasamba és semmi alakom nincs. Szeretnék olyan lány lenni mint az osztálytársaim. Az osztályomban mindegyik lánynak van alakja és csinos, néha még átöltözni sem szeretnék előttük. Valami tanács? Előre köszönöm a válaszokat..

2019. aug. 30. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés
2019. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ.
2019. aug. 31. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Súlyzós edzés. Izmok felszedésével tudsz testet formàlni. Persze csak egy szintig...

És még egy dolog. NE hasonlítgasd magad màsokhoz.

2019. aug. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkban, így visszagondolva, azok a lányok (és fiúk) voltak a legcsinosabbak, akik rendszeresen sportoltak. Volt, aki teniszezett, volt, aki kosarazott, focizott, kézilabdázott, úszott... Kérdezd meg az osztálytársaidat, mit sportolnak. Ha más nem, otthon is tornázhatsz, vannak a neten jó videók. Vagy keress a városodban csoportos tornát, a tánc is jó.
2019. aug. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2019. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!