Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Ilyen...

Fogyni szeretnék! Ilyen étrenddel ez lehetséges? (1 napi)

Figyelt kérdés

Reggelizni nem igazán szoktam mert akkor még nem nagyon tudok enni. Ezért tízóraival kezdek.

Tízórai: 2 db teljes kiörlésű kenyér (500g-os szeletelt, 30 g 1 szelet) rá csirkemell sonka 2-2 db, fél paradicsom + 1 alma (közepes)

Ebéd: 2 db baromfi virsli + fél paradicsom

Uzsonna: 1 alma (közepes)

Vacsora: Párolt zöldség (225g)

1 órát szoktam edzeni minden nap. És általában 1200 kalóriát eszek.



2019. aug. 31. 14:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Az edzés alatt azt értem hogy 30 perc ugrókötelezés és 30 perc HIIT edzés.
2019. aug. 31. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből hogy jön ki az 1200 kcal?

Virsliiiiii?

Hol a minőségi fehérje?

2019. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akciós a szója:)
2019. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában natúr csirkemellet szoktam enni de most nem volt itthon így virslit ettem. Egyébként nem szoktam ilyesmiket enni.
2019. aug. 31. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor jó, már megijedtem. A virsliben sok a zsír, és kevés a normális hús, na meg persze magas a kcal tartalma. De attól függetlenül, hogy nem gyakran eszed, az egész étrenddel gond van. Nem jó, úgy ahogy van.

Ahhoz a virslihez ma meg kellett volna enni a párolt zöldséget, ami a vacsiban van. Vacsorára pedig ehetsz túrót, tojást, vagy akár akkor is egy kis húst zöldsalátával.

A reggeli nem rossz. De az ezerféleképpen variálható zabkása is egy jó választás lenne. Vagy rántotta, omlett egy sárgájával, és 2-3 fehérjével, mellé mehet a tk. kenyér+ friss zöldség. 1200 kalóriába nekem annyi minden bele szokott férni, hogy már van, hogy a vacsit nincs is kedvem megenni, mert "jaj, már megint enni kell" :D

2019. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megjelent a gyk történetének 12586. anorexiása! Hány kiló-hány centi vagy! Mért éhezteted magad? A többszöröse jön vissza! Ez köszönőviszonyban sincs az 1200 kalóriával, pedig az is kevés lenne!
2019. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit többet kéne enned minőségben is, meg számban is
2019. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!