Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kerult a levesbe...

Szerintetek kerult a levesbe olaj? Bovebb lent.

Figyelt kérdés
Anyumek csinaltak huslevest csirkebol , na ez mindegyis , es csinalt anya tarhonyashust amibol en nem eszek, huslevesbol viszont igen. Viszont a tarhonyat ugye amikor megfozte akkor tett bele olajat. Es utana kesobb, a tarhonyas fedot raraktak a leveses edenyre . Ugye a fedon volt viz a tarhonya miatt mert ugye hat beparasodik a melegtol es viz lesz belole... na most vajon a levesbe tuti belement ebbol a vizbol, es vajon amikor csinalta a tarhonyat akkor olaj is rament a fedote ?es olajosviz kerult a fedore vagy csak a sima viz? 😓 vagy ha kerult is bele elhanyagolhato a mennyiseg?

2019. szept. 1. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Beteg vagy?
2019. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Hallod, ez olyan szinten elhanyagolható, hogy nem is értem, hogy jutott az eszedbe.
2019. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
En nem ertem... mindenkinek mentalis zavarai vannak mostanaban, vagy csak par idiota szokott ra az oldalra megint?
2019. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos tanacs, amugy: ha ennyire rettegsz (irracionalisan) ilyesmiktol, fozz magadnak, akkor bizonyosan nem lesz egy molekulanyi olaj sem a levesedben.
2019. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jo oke lehet kicsit tul gondolom csak nem egy csepprol van szo nyilvan azon en sem gondolkoznek.

Egyebkent magamnak fozok ezert nem eszek tarhonyashust mint irtam is.

2019. szept. 1. 10:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valóban nem egy csepp. Hanem annak egy töredéke csak, ami egy adagba így belekerülhet.
2019. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág! Te már ne fogyózz tovább. Láthatóan az agyadat sorvasztja a koplalás, nem a seggedet.
2019. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
utolso elotti: igen de en nem eszek tarhonyashust ahogy irtam hanem levest csak amibe ha nem kell ne menjen bele olaj...
2019. szept. 1. 10:20
 9/19 A kérdező kommentje:
de ezt amugy sem tudom hogy lehet csak sima viz parolog nem tudom hogy az olaj tud e parologni es az kerult e a fedore
2019. szept. 1. 10:21
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Biztos ami biztos, szaladj el egy gyors gyomormosásra, a Jóisten tudja mi bajod lehet. Mert más nem.
2019. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!