Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megereszkedett bőrrel mit...

Megereszkedett bőrrel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval nem fogytam sokat, nem is gondoltam volna hogy 10 kiló minusszal már ennyi bajom lehet... de a hónaljamnál és az alkaromnál megnyúlt kicsit a bőröm, jobban izzad, és oldalfekvésben néha becsípődik, kényelmetlen. Mit csináljak (főleg hogy,még van hátra 5-10 kiló)? Visszahúzódik majd, vagy műteni kell? Egyébként sportolok komoly szinten, és 19 éves vagyok. A fogyás áprilitól augusztusig tartott, szóval túk gyors sem volt, és egeszséges módszerrel történt.

19L



2019. szept. 2. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza magától nem fog húzódni, ezt csak műtéttel lehet korrigálni.
2019. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 kiló 19 évesen nem hinném, hogy műtétre szorul. Elmehetsz egy plasztikai sebészhez megnézetni, de ebben a fiatal korban ilyen kevés, ráadásul normál tempójú súlyvesztés esetén vissza kéne húzódnia.
2019. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedj kollagènt ès csinálj súlyzós edzèseket szerintem vissza fog húzodni csak adj időt magadnak.
2019. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Collagen tényleg jó, nekem is sokat segít a fogyásban.
2019. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Collagen nekem is bevált.
2019. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!