Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma a legtobb resze a kajamnak...

Ma a legtobb resze a kajamnak “edesseg” volt de meg igyis ma nagyon keveset ettem. Akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul csinaltam , es rosszul erzem magam miatta nagyon:( es hiaba ettem meg igyis keveset ugy erzem akkoris hizni fogok mert amibol bevittem az is “rossz” . :(
2019. szept. 2. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
sárga kapszula aztán visszatérünk rá.
2019. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap miatt nem fog összedőlni a világ. Holnap egy új nap lesz, amikor is folytathatod a normális kajálást.
2019. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Jó nagy hülye vagy ha az érzéseidre hagyatkozol egy olyan dologban ami attól teljesen független.


Több kalóriát vittél be mint amennyit ma elégettél ---> HÍZNI FOGSZ


Kevesebb kalóriát vittél be mint amennyit ma elégettél ---> FOGYNI FOGSZ


Ezt olyan nehéz megérteni?

2019. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
utolso: igazad van , tudom. es nem, en ertem. meg tudom is. lehet inkabb csak lelkiismeretfurdalasom van. mert ugy vagyok vele hogy ha igy sikerult hogy ennyire keveset tudtam enni legalabb egeszsegesebb dolgokbol vittem volna be.... de ennek tenyleg nincs koze ahhoz ami a kerdesem .
2019. szept. 2. 21:38
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
keveset enni ugyanúgy egésségtelen. a cukor sem ördögtől való szükség van arra is mértékkel.
2019. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1 elrontott naptól nem fogsz észrevehetően hízni. Ne stresszeld magad feleslegesen, nincs semmi értelme.
2019. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne stresszeld magad! Nem érdemes, mert az is nehezíti a fogyást.


Egy nap nem a világ, semmi nem fog történni. A következő napokban figyelj oda jobban, mert lehet, hogy picit megkavartad most a hormonrendszered, inzulinszinted, és esetleg hajlamod lesz pár napig többet enni, vagy éhesebb leszel.

2019. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz, ha az evés miatt lelkiismeret furdalásod van. Egyél normálisan, ne éhezzél, és akkor belefér egy kis édesség is.
2019. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem úgy megy, hogy akkor most este nullázódik a kalóriáid száma és másnap elölről kezdődik. A szar kaják evése olyan mint a méreg. Kis dózisban apró változások történnek. Megemelkedik a vércukrod stb. Nagy dózisban és folyamatosan adagolva meg tönkreteszi az egészséged + elhízol. Ezért lehet csaló napot tartani ha nagyon akarod mert nem lesz semmi bajod. Mint ahogy attól sem leszel izmosabb ha egy hónapban egyszer kétszer többet ülsz a teremben mint amúgy.
2019. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de ez nem a valasz a kerdesemre...
2019. szept. 3. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!