Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam a francba februárig?

Hagyjam a francba februárig?

Figyelt kérdés

156 centihez 81 kg társul. Szülőkkel élek, spórolok hogy el tudjak költözni.


A súlyom miatt folyton bántanak, hogy milyen sok stb. Ezt én is tudom.


Most közöltem, hogy le fogok fogyni és hamarosan elkezdek diétázni. Erre válaszreakció: Elkezdtek a szüleim kiröhögni.


Február-március körül lesz lehetőségem elköltözni, ha minden jól megy.


Addig hagyjam a francba mert úgyse fog menni ha folyton bántanak, kiröhögnek?


2019. szept. 3. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy ennyire számít más véleménye?
2019. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az nem releváns
2019. szept. 3. 19:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért nevetnek ki mert: "hamarosan elkezdek diétázni". Sokan mindig majd hamarosan, majd holnaptól, majd januártól, majd ha a harmadik bolygó állásba kerül a neptunusz akkor fognak elkezdeni, amit nem lehet komolyan venni.


Ne halogasd, semmivel nem lesz könnyebb, egy költözés után, semmivel nem lesz könnyebb ha a hátad mögött nevetnek rajtad a szüleid..stb Kezd el most. Ne hamarosan, ne jövő időben. Meg tudod csinálni, és sokkal jobb lesz úgy elköltözni, hogy közben a szüleidnek is az orra alá dörgölheted, hogy ezt is megcsináltam.


Nem bántó szándékkal írtam és nem megsérteni akartalak.

2019. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem diétázni kell hanem sportolni és teljes életmódot váltani! Az étkezésben is! Az nem a diétáról szól. Most ezek a 90 napos diéták meg a sok magazin diéták hulladékok lefogysz tőle, de nem egészségesen és később ha abbahagyod újra elhízol mint a kismalac.

Nem ez kell neked, hanem életmódváltás, leginkább mozgás, és normális étkezés.

Ha kiröhögnek ne foglalkozz velük, és akkor mi van? Mutasd meg hogy márpedig megfogod csinálni és képes vagy rá mert van benned megfelelő akaraterő!

Ha kiröhögnek és csak most jössz azzal hogy akkor hagyod a fenébe költözésig akkor az éetbe nem fogsz lefogyni mert ha elköltöztél akkor meg megint más kifogásaid lesznek majd!


Tedd fel magadnak a kérdést hogy mit akarsz. le akarsz fogyni igen vagy nem? Ezt neked kell tudnod. Ha igazán akarnád akkor tennél érte és beleszarnál nagy ívbe hogy más mit gondol és hidd el észre fogják venni hogy komolyan gondolod és hogy változol és akkor már nem fognak kinevetni. Az étkezésedet állítsd össze te magad ha otthon élsz és ennyi. megmondod hogy te mától fogva magadnak vásárolsz, magadnak fogsz főzni és ennyi. Ne hagyd magad!


Ha meg megint jön az hogy nem hagynak stb.. akkor is oldd meg valahogy ha tényleg le akarsz fogyni. Ha most csak jössz azzal hogy huh kinevetnek és hagyom költözésig stílust ami februárig tart de ha nem jön össze mert benne van a pakliban akkor még tovább fogod halogatni és minél idősebb leszel annál rosszabb és nehezebb lesz!


Én nagyon brutális kövérséget dobtam le magamról jó 5 év alatt, kemény munkával, sokan csak legyintettek hogy jaj persze persze meg izé, de én megmutattam hogy igen is megtudom csinálni. Igaz hogy nem vagyok csontsovány most sem, mert hatalmas feleslegtől kellett megszabadulnom brutálisan soktól, ami nem egyszerű, arról nem is beszélve hogy szüneteltetni is kellett egy ideig mert volt hogy annyira túlzásba vittem hogy beesett már az arcom is, a hasam még nagy volt de már volt löttyedt bőrfeleslegem, plusz gyenge is lettem pedig nem diétáztam csak odafigyeltem az étkezésemre, de edzeni mindig edzettem, tartottam pihenőket is ez tény, de odatettem magam és bizony hosszútávon kikészített, fel kellett függesszem egy időre de nem híztam vissza 4-5 kilónál többet és volt időszak amikor csak súlyttartottam

2019. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy függ össze a kettő? Nagyobb hülyeség, mint a "majd hétfőtől fogyózok". Kezd el most!
2019. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel, hogy elhalasztod 6-7 hónappal (!!) a diétádat csak mert "bántanak" pont hogy alapot is adsz arra, hogy kinevessenek. Vagy csinálod vagy nem. Nincs kifogás.
2019. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Mi ez a hozzáállás? Ha érdekelni fog negatív emberek véleménye soha semmiben nem leszel sikeres és nem fogod vinni semmire. Jól teszed h elköltözöl mert a negatív embereket ki kell iktatni az életedből, de ez nem lehet kifogás a fogyásra. Ne várj semeddig hanem csináld vagy dagadék maradsz, mi a szart szamit hogy kirohognek?
2019. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Eltartanak még úgy ahogy, a fizetésem nagyon kevés, boltba nem mehetek mert apám megsértődik, hogy nem ő vásárol. És ha megmondom mit hozzon, tuti mást hoz.


Már párszor neki indultam a fogyásnak, de tartott 3 napig, mert sose azt hozta amit kértem, mondtam akkor többször, hogy akkor hgyom a fenébe, mert ha a hulladék kaját veszi meg (felvágott stb, mert olcsó), az nem fog nekem használni

2019. szept. 4. 07:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben az is használhat ha mértéket tartasz és mellette elkezdesz mozogni.

Számolj kalóriát, és "hízlaló" kajákból is ehetsz.

Én nem tudok lemondani a kenyérféleről, hát reggel megy a kifli/szendvics mértékkel, felírva. Így is lehet fogyni.

2019. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Hagyjad a francba. Ha ilyen sok kifogásod van, akkor nem neked való a fogyókúra.

Mi az, hogy nem mehetsz boltba?! Odabilincselnek a radiátorhoz? Gondolom sétálni vagy bicajozni se mehetsz.

2019. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!