Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik valójában amikor...

Mi történik valójában amikor bezabálok?

Figyelt kérdés

Már aug. 20.a óta vagyok egy speckón összeállított vegán diétán és nagyon szeretem és nagyon jól megy. Eddig 4kilót fogytam, de ma viszont hát becsúszott egy nagyon bezabálás. Olyabok, hogy csokika, torta, keksz mekis kaja stb...

Most meg persze rosstzl érzem magam...

Annyi lenne a kérdésem, hogy valaki eltudja nekem mondani azt a folyamatot ami lezajlik az ilyen bezabálások után és mondjuk ha holnap visszaállok a normál evésre hány nap alatt fog a testsúlyom visszaesni?


2019. szept. 6. 12:02
 1/3 anonim válasza:
100%
Én ugyan ketogén diétán vagyok, de havonta egyszer előfordul, hogy csalónapnak nyilvánítom a családi ebédeket ahol van torta is. A visszaállás diétára nehézkes tud lenni, nem biztos, hogy megéri csalni.
2019. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

Milyen diéta?


Először a gyomrod néz egy nagyot, hogy "hát ez meg mi a fene, nem ehhez szoktunk, kérem!"


Aztán veszi a lapot, hogy most alkalmad volt sokat enni, ami az utóbbi időben nem fordul elő, szóval most elraktározta zsír formájában.

2019. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében annyi történik, hogy feltöltöd a szénhidràtraktàrakat, és pàr napig emiatt több vizet tarthat vissza a szervezeted, kilóban is meglàtszhat, de ez nem hízàs, pàr nap alatt vissza is megy, ha visszatérsz az új étrendedre:) Ha havi egy alkalomról van szó, azzal csak tarthatóbbà tehető a diétàd és életmóddà vàlik. A fogyàs/ súlytartàs kapcsán többnyire azok esnek vissza, akik túl szigorúak magukhoz, és sokmindent tiltólistàra tesznek. Régen én is így voltam, mindig belebuktam. Tanultam belőle. Most màr nincs tiltólista, csak megfelelő korlàtok.:)
2019. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!