Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ekkora magassághoz sok lesz...

Ekkora magassághoz sok lesz ez a testsúly?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 167 cm vagyok 92 kgról indultam amikor elkezdtem a fogyókúrát, jelenleg 77.5 kg vagyok, sportolok, és próbálok zsírt égetni és izmot építeni. Elég vastag csontú vagyok, ezért arra gondoltam, hogy 70 kg alá nem nagyon szeretnék menni, inkább ott megállok, inkább arra koncentrálok hogy izmot szedjek fel, és zsírt még inkább leégessem magamról.

Nektek mi a véleményetek? szerintetek jó a 70 kg 167 cmhez ?



2019. szept. 8. 18:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
17/L
2019. szept. 8. 18:29
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem oké 👌
2019. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ... ha küldesz képet privátban többet tudnék mondani...
2019. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem baj, ha ott megallsz, es mondjuk pihensz egy kicsit. Igyekszel az egeszseges eletmod eletmod jelleget, hosszu tavra tervezest erositeni magadban: ez sosem er veget, nincs olyan, hogy most keszen vagy es visszallsz a regi eletmodhoz, taplalkozashoz. Ha 1-2 ev utan tovabb akarsz menni, akkor raersz majd akkor.
2019. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem jó, hatvan körül lenne az ideális!
2019. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tudnal segiteni, hoigy milyen modszerrel ment le? Mert egymagasak vagyunk, es en is veszesen kozelitek a 90hez. Es egyszeruen nem akar lemenni... elkezdtem terembe jarni, de nem nagyon tudom, h ott mihez nyuljak es hanyszor es meddig... na meg az evesben sem vagyok biztos... nagyon tudnek orulni ha 70 kg lehetnek xD
2019. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem 55 körül az ideális ilyen magassághoz
2019. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Tudnal segiteni, hoigy milyen modszerrel ment le"

A főorvos úr megmutatja neked:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia #6

Az én módszerem nem túl egészséges szóval annyira nem ajánlom de az a lényege hogy nagyon minimális mennyiséget eszek (pár száz kcal/nap) és mellette sportolok (crossfit, evezés) és heti 1-2 böjt napot is szoktam tartani amikor nem eszek semmit (de ez már sokszor kimarad mert nem bírom ki)

2019. szept. 9. 15:00
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet egészséges keretek között, időt hagyva magadnak végezni a fogyást?

Neked kb. 60 kg körül kéne lenned.

2019. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!