Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látom 2 számmal nagyobb...

Látom 2 számmal nagyobb ruhákat hordasz! Illik ilyet mondani az ismerősünknek, amikor találkozunk vele?

Figyelt kérdés

igen, felszedtem pár kilót, 174 cm, 82 kg vagyok....

de én soha nem tenném szóvá senkinek, hogy hogy meghízott stb...

ez csak nekem esne,esik rosszul?

ez nem az első alkalom, sajnos mostanában gyakran szólnak be..

mások is járnak így? most annak van értelme ha elkezdek koplalni?

nm értem másoknak mi közük van ahhoz hogy én hogyan nézek ki, hízok e vagy fogyok..

mi a véleményetek erről az egészről?



2019. szept. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen bunkókat én leépíteném.Esetleg megjegyezném, hogy "Látom te meg két számmal kisebb agyat"
2019. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsodád neked, aki ilyen megjegyegyzéseket tesz?

Először úgy értettem, arra utal, hogy lóg rajtad a ruha... Talán kérdezd meg, azért figyel-e ennyire, mert szeretné-e megkapni a kihízott ruháidat. Ugyanis eladók.

De egy szimpla "Mi közöd hozzá?" is megteszi.

2019. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, engem egész életemben beszóltak. Még akkor is megkaptam hogy " jaj de dagadt vagy, fogyjàl màr le" mikor -25 kg- t sikerült fogynom, és csak 6 kg hiànyzott volna a normàl súlyhoz. Persze az rossz módszer volt , és nem tudtam tartani. Csomó kísérlet pofàra esés, jojóeffektus kellett, mire ràtalàltam a nekem tökéletes diétàra, ami folyamatban van.

Engedd el. Sok ember érzi szükségét, hogy olyasmibe ugasson, / szóvà tegyen, amihez semmi köze. Így kompenzàljàk a sajàt életük problémàit,hogy kéretlenül véleményt nyilvànítanak, belédkötnek. Sose értettem mi szükség van erre. Híztàl, fogytàl, ez nem àll jól, mikor lesz pasid, mikor hàzasodsz, mikor csinàlsz gyereket, miért van ez, miért van az, miért vagy karrierista, vagy pl miért nem akarsz gyereket, béna a hajad, vagy a ruhàd stb stb.

Az ilyenek mindenbe kéretlenül belepofàznak, mondd meg egyszerűen, hogy tisztàban vagy a jelenlegi àllapotoddal , és nem kérted a véleményét, tartsa meg magànak. De ignoràlni is ajànlatos az ilyeneket, ha lehet. Mérgező személyiségek nagyon. Én van akivel ezért szakítottam meg minden kapcsolatot. Senki nem kívàncsi a megjegyzésekre. Főleg azért mert a hasonló típusú emberek inkàbb àllandóan a hibàkat keresik a màsikban. Csak a sajàtjukat nem veszik észre.

2019. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolosoval 100%-ig egyet értek. Mintha én írtam volna. Teljesen igaza van.
2019. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem, a koplalásnak sosincs értelme. Az életmód váltásnak van. De ne másokért csináld, hanem magadért. Az ilyenekkel meg nem kell szóba állni. Mindig is lesznek akik kéretlen tanácsokat, véleményt osztogatnak, meg akik turkálnak a pénztárcádban (megmondanák mire költsd a pénzed) Felejtsd el az ilyen embereket. Senki se tudja miért jó ez nekik.
2019. szept. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólókkal, és a 2. válaszolóhoz hasonlóan először én is úgy értettem, hogy "lóg rajtad a ruha".


de mondjuk ha fogytál volna, és lógna a ruha, arra általában elfogadott megjegyzést tenni, hogy húúú, gratulálunk stb., pedig ahhoz sincs senkinek semmi köze.


nekem mindkettőben volt részem és pl. a fogyás utáni ünnepléssel se nagyon tudtam mit kezdeni (bár megértem), de mindig azt mondtam, hogy aki eleve nem hízott 50 kilót (mint én), azt soha életében nem ünneplik, hogy lefogyott.


valaki bunkó módon közölt veled egy tényt. ettől ő még bunkó, de a tény is tény marad. minek megsértődni, minek átesni a ló túloldalára (koplalás). ha téged ez zavar (és úgy látom zavar), akkor tegyél ellene, ha nem zavar, akkor ne (csak vigyázz, hogy a pár kiló pluszból ne legyen elhízás).


a bunkókkal pedig ne foglalkozz.

2019. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen, mostmár mindenki beszól mindenkinek hogy növelje az önbizalmát...

Ez azért van mert elkezdtèk a vékonyakat piszkálni, ezért ők is a pufikat.

Nem kell velük foglalkozni.

Szarni kell a hülyékre...

2019. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
17 éves koromig akármennyit ettem nagyon sovány voltam, állandóan csúfoltak, milliószor megkaptam, hogy anorexiás vagyok, gilisztás stb. Aztán mikor híztam néhány kgot mindenki azzal jött, hogy milyen jól néztem ki vékonyan. Sajnos előnytelenül hízok és most 10ből 7 ember terhesnek gondol, állandóan vadidegenek is kérdezgetik, hogy "jaajj, jön a baba?" Sőt, egyszer egy boltban hosszú sor volt és az eladó mikor meglátott kérte a többi vásárlót, hogy engedjék előre a kismamát,azaz engem. :D Mivel tudom mennyire szar érzés soha senkinek nem említeném meg az ilyesmit.
2019. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!