Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi tejtermeket/tejet...

Mennyi tejtermeket/tejet lehet fogyasztani egy nap ha fogyni szeretnek?

Figyelt kérdés
Eleg nagy tulsullyal kuzdok kb 30 kg, amitol szeretnek megszabadulni. Elkezdtem terembe jarni, nagyjabol felhagytam a kenyer es tarsai fogyasztasaval, ez azt jelenti, h egy heten max 1-2 zsomle, cukrot csak a kavemba teszek napi 1* es a nap tovabbi reszeben cukor is kilove. (gyulolom az edesitot, megvaltozik a kave ize) De amirol nem tudok lemondani az a tej! Mennyi az a mennyiseg, ami egy nap meg elfogadhato mennyiseg? 1 bogre? vagy 2? vagy semennyi?
2019. szept. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha keretben vagy ihatsz tejet, de nem akanlott. Sok benne a cukor. Az egyetlen idopont amikor nagy mennyisegu tejet vihetnél be az eddzés előtti és utáni időpont. Eddzés előtt a cukrot tudod hasznosítani és minimálisan feldob, eddzés után meg egy óráig amúgyis ajánlott simple ch bevitele.
2019. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Edzes elott kizat, mert lehet, h van egy kis laktoz allergiam, ugyanis 10-bol 3-4 alkalommal biztos, h enyhen meghajt a tej :'D
2019. szept. 9. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Semennyit se, feltéve ha nem tehénbaba vagy. A tehéntej a tehén baba táplálására van.

Egyébként pedig vannak finom növényi tejek, pl kókusztej. Nekem az jött be a legjobban a kávéhoz, illetve a rizstej.

Nem olcsók annyira mint a tehén tej, de valamit valamiért..

2019. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem jott be semmilzen 'kamu' tej. Egyebkent a tehen baba a boci...

Minden tej 'hamisitvany' sokat modosit a kavem/muzlim izen. (a muzli alatt nem azokat a cukros szemetet kell erteni, ami a leggyakoribb, hanem teljes kiorlesu, izetlen fureszpor :'D de en szeretem)

2019. szept. 16. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
És még midnig nem gondolkodsz el azon hogy akkor mitől van ez a plusz 30kg?
2019. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves otos, nem tartom valoszinunek, h a napi tejtermek bevitelemtol lenne, ennyi mennyisegutol nem lehet ekkora extra sulytobbletem...
2019. szept. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!