Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szemelyi edzorol velemeny?...

Szemelyi edzorol velemeny? Tud segiteni, hogy mit egyunk mit hogyan tornazzunk? Azok irjanak akiknek van tapasztalata

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted miben tud segíteni, ha nem ebben?
2019. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oke, hogy segit de hatekony is joe? Megeri? Tud olyan jo dolgokat szemelyre szabottan mondani ami tenyleg jo es nem ugyanaz mint amit a net ir (etkezesben)? Jol motival?
2019. szept. 13. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki az a Joe?
2019. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs 😀 valami eliras volt tolem : )))
2019. szept. 13. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem veletlen tanulta azt amit (jo nyilvan az mar kerdes, hogy mennyire ert is hozza az a valaki.) de annyit tudok mondani, hogy igen. En ebbe az egesz eletmodvaltasba ugy kezdtem bele, hogy irattam egy etrendet (lassam, mit kellene ennyit, mennyit es hogyan, miket mellozzek stb). Majd az edzoterembe megkertem egy szemelyi edzot is, hogy segitsen egy ideig edzeni. Ugyanis a kondi terembe mikor beneztem es lattam azt a sok gepet sokaig azt se tudtam, hogy ezen a gepen alljak, uljek vagy fekudjek (eltulzassal). Nem volt igaz nagy sulyfeleslegem kb 6-7 kilo, de engem zavart! Ha lehetne akkor sokkal de sokkal hamarabb kertem volna a segitseguket. Azert kulon kulon irattam, mert eloszor nagy okos ugy gondoltam, hogy nekem eleg a kaja nem kell mozgas. Nem eleg!! Ahhoz, hogy szep feszes, formas es fitt legyel 70% kaja es 30% mozgas. Jelenleg 166 centi vagyok es 53 kilo. De szamomra ez minden penzt megert, hogy elegedett lehetek magammal, es igen van akinek megy magatol, nekem nem ment. Fel evig edzettunk kb egyutt ma mar mindent magamnak csinalok es tartom amit toluk kaptam tudast. Hajra!
2019. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ki kell fogni egy jót, akkor megéri.

Én sokáig otthon edzettem, aztán kihagytam egy évet és újrakezdtem, akkor már edzõvel, teremben.

Nem mondom, hogy semmit nem ért, de a saját otthoni programommal sokkal jobban fejlõdtem. Szerinte nagyon jól néztem ki 3 hónap közös munka után, én viszont nagyon el voltam keseredve, mert sehol nem volt a forma a régi, egyedül elérthez képest.

Lehet, hogy csak ízlés beli külömbség volt kettõnk között, de lehet, hogy a srác nem tudta mit csinál. Mindenesetre dobtam és visszatértem a saját edzéstervemhez, azóta sokkal gyorsabban fejlõdök.

2019. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdéseidre nem lehet válaszolni, mivel a személyi edzők is emberek, így mindegyikük különböző, neked kell megtalálnod a számodra megfelelőt.
2019. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!