Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rizs valóban ellenségünk...

A rizs valóban ellenségünk diéta során?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztem... régen 100gr rizs+ csirke + tojás es zöldség komboval fogytam 15 kilogrammot.

Ma mindenhol azt hallom ch legyen 40-50 update módszer, rossz a rizs stb...

Alig fogytam ennyi chval....

Mi az igazság? Vagy lehet szimplan nekem a napi 100-120gr ch szukseges h ne raktározzak?

Lattam ch hintáztatos módszert is, esetleg az próbáljam?



Koszi a válaszokat.

90kg no 30 kilót szeretnek fogyni sport mellett termeszetesen.



2019. szept. 15. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Tök mind1 mit eszel a lènyeg a kalóriadeficit. Èn 30 kilót fogytam úgy, hogy napi 100gramm rizst ettem.


De azóta váltottam a barna bulgurra amiből 50gramm is elèg.

2019. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100-120 g ch-val sokan tudnak fogyni. De ha jót akarsz magadnak, ne mindet rizsből vidd be, vannak sokkal hasznosabb ételek. Egy kicsi azért beleférhet, legegyszerűbb, ha kitapasztalod, tudsz-e így hatékonyan fogyni.
2019. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Az update lósz@rt nem er, egy sima low carb diéta súlyosan túlárazva. 100,120 tökéletes fogyáshoz, egyaltalán nem sok. Feherje legyen magasan.
2019. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Tartósan, mindennapos 100 feletti chval én nem tudtam fogyni. Próbàltam 160 majd ,120 grammot is, nem ment. Többségében 80-85 grammot tartva indult meg a fogyàsom ,95 a max de az elég ritka, havi kétszer, esetleg hàromszor fordul elő. Attól függ kinek a szervezete mennyire toleràlja a szénhidràtot.

Ki kell tapasztalni. Ha te fogyni tudsz 120 g chval akkor örülj neki, hogy nem kell lejjebb szorítanod, és egyél annyit.

2019. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fehérjét (pl. csirkemell) és rostokat (pl. zöldségek) fogyasztasz mellé, akkor sokkal lassabban szívódik fel a rizsben lévő szénhidrát.
2019. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönőm szepen mindenkinek az információkat :)
2019. szept. 16. 20:44
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy butaság, de amikor ez a rizs téma előjön mindig eszembe jut, hogy távol keleten mindenki milyen könnyen tartja az egészséges alakot pedig ott sok rizst fogyasztanak. Szerintem ez a szénhidrát-dolog nagyon el van túlozva mostanság.
2019. okt. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!