Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlotok?

Milyen diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ajánlanátok nekem diétát? 187cm vagyok, a súlyom 93 és 98 kg között ingázik. Edzés mellé szeretnék diétát, szállkásítani szeretnék, áprilisig 85 kg a cél. Szakács vagyok heti 6 napot dolgozom 8 órában. Heti 4 napot fogok edzeni.

2019. szept. 16. 16:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Utóirat:26 éves férfi vagyok.
2019. szept. 16. 17:02
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ne egyél a munkahelyeden abból, amit főzöl, csak ha nagyon muszáj!!!!


Sztem töltsd le a Yazio nevű alkalmazást és mellé egy másik kalóriaszámlálót (pl.: KalóriaBázis) ,ha esetleg nincs meg a Yazioban az adott ètel.

Ezen kívül, ne egyél sok szénhidrátot, fehérhét viszont annál inkább. Naponta minimum 2,5l vizet igyál meg.

Ha már egy olyan 6kg lement rólad, nyugodtan tölthetsz le a telefonodra edzős alkalmazásokat, azok is sokat segítenek, ha szálkásítani, és fogyni is szeretnél.

2019. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 g/ttkg fehérje

2-3 g/ttkg szénhidrát

0.5-0.8 g/ttkg zsír

Kb. ezeket az arányokat kéne megtartani szálkásításnál.2000 kalória körül ehetsz nyugodtan, akár a munkahelyeden is.

2019. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!