Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta normális életmódra...

Mióta normális életmódra váltottam, rengeteg vizet iszok, savas lett a vizeletem miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elhagytam a tésztát, cukrot. Zöldséget eszek csirkemellet, tk rozskenyeret , gyümölcsöt keveset, csirkemellsonkát.Napi 3 liter vizet iszok azelőtt alig ittam.

Most nagyon jól érzem magamat.

De ma azt vettem észre reggel, hogy nagyon erős savas szagú a vizeletem. Más tünetem nincs. Esetleg létezik hogy a méreganyagok távoznak az életmódváltás miatt?

Azelőtt mindent összeettem ami csak létezik, de most észhez tértem.

31/N


2019. szept. 23. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyél pH indikátor papírt (borászati bolt,mezőgazdasági bolt,bio bolt,stb.) és teszteld le. Normál esetben 5-6 közötti szintet fog mutatni. Ami savas. Attól,hogy savas még nem kéne hogy érződjön bármilyen szag. Méreganyag dolog meg baromság. A rozsos cuccoktól amúgy van egy minimális szaga a vizeletnek. Szerintem valamelyik ételtől van nem méreganyag távozásától. Gratula az életmód váltáshoz.
2019. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a vizeletet így szaglás alapján nem tudod elemezni.

Akkor szokott erősebb lenni, ha sok ideig nem voltál. Pl. reggeli első vizelet hosszú alvás után.

2019. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Szagról savasság tényét és mértékét megállapítani cikis!

.

Akiben 31 évig gyülemlett fel a méreganyag, annak már előbb el kellett volna patkolnia...

2019. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A veséd folyamatosan dolgozik, tehát ami vizelet távozik, az most került a szervezetedbe. A spárga például híresen büdössé teszi, de a kelbimbó, vagy a sok fokhagyma is érezhető.
2019. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1,2,4 válaszolónak, köszönöm szépen a válaszokat :)

Lehet akkor fogok venni.

Ettem tegnap fokhagymás csirkét meg ugye a rozskenyér, lehet amiatt van.

2019. szept. 23. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
a fokhagymától van. Esetleg a rozstól vagy a kettő kombinációjától illetve lehet mégse ittál eleget ezért besűrűsödik, de az is lehet, hogy valami kiegészítőt szedsz pl vitamint. Az is tud érdekes dolgokat okozni.
2019. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem mész el pisilni, akkor az mindig sárgább és szagosabb is. Koncentráltabb. Ha esetleg vitamint is szedsz, pl a B vitaminoktól élénksárga és élénk szagú is lesz:))))
2019. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!