Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz erről a szintrő...

Mennyire nehéz erről a szintről lefogyni? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Kb ott vagyok, mint a bal oldali képen a csaj. Hogy tudok eljutni a középső képre, hogy lemenjen a zsír annyira? Nem akarok semmilyen tablettát venni, pyruvan meg tökömtudja, én sima étrenddel akarom csinálni. Csak sikerülhet-e? Mivel most 55 kiló vagyok 160 centihez és mivel nem nagy a kalóriaszükségletem, nem tudom levinni annyira a kalóriát, hogy azzal fogyjak belátható időn belül. Itthoni ugri-bugri segít? Igazából már leadtam 5 kilót idén így. Étrend mennyire számít? Miből mennyit vigyek be? Plusz súlynál még annyira nem számított durván a kaja összetétele, de akkoris figyeltem és nem ettem hülyeséget, de gondolom most még inkább ki lesz éleződve. Csak zöldségeket ehetek?


2019. szept. 27. 18:03
1 2
 1/16 anonim válasza:
13%
Ez neked lehetetlen lesz.
2019. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Neked nem lefogyni kell, hanem izmosodni. A 2. lány se vékonyabb, hanem formásabb, feszesebb.
2019. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De van zsír a hasamon. A második képen a lánynak a derekát nézd meg az elsőhöz képest. Hogyha izmosodnék az jó, csak zsír alatt lenne. Igazából a képen a fények elég szarok és kb semennyire nem látszódnak a tónusok. Nekem látszódik valami tónus az a két csík a hasfalon (erről beszélek:

[link] ) de nem ennyire durván, illetve a felső két kocka, ami zsír, nem izom, ez nem tudom miért van.

2019. szept. 27. 19:03
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Te látod az egyes és a kettes kép közötti különbséget a bugyinál? Az elsőképen csípő alá van tolva, a másodikon jóval feljebb húzták, ami bizony optikailag karcsúsító. Ezért tűnik jóval karcsúbbnak a 2.kep. A hasi zsírpárnákat a megfelelő étrend simán leviszi.
2019. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdező! Neked nem fogyás kéne, hanem egy jó pszichológus, komolyan....
2019. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, jó meglátás... Valójában a 3 kép megvilágítása és beállítása is hozzájárul ahhoz, hogy egyre csinosabbnak látszik a lány. A képek egyre távolabbról készültek, ettől is karcsúbbnak tűnik. Én a combjai formáján látok különbséget, talán deréktájról is fogyott egy kicsit.

Kérdező, ha rákattintasz a képre, előjön egy Daily Mail cikk, ott találsz egy rövid videót, milyen gyakorlatokat javasol a modell. Szerintem edzésben gondolkodj leginkább, fogynod már nem igazán kellene. Egyél más ételeket is, ne csak zöldségeket, a kalóriát már ne vidd lentebb.

2019. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fulár ***** válasza:
25%
Szerintem egyátalán nem nézel ki rosszúl.Inkább fogadd el magad úgy ahogyan vagy!Ha ez nem megy akkor pedig tényleg ne fogyni akarj henem edzegess kicsit és izmosodjál!
2019. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Ehhez nem fogyni kell, hanem izmosodni. Abs challenge meg hasonlók keringenek a youtubon, keress rá.

Fehérjét növeld, kell az izmoknak. Ha jól tudom ilyen esetben leginkább a csirkemell+brokkoli ebédet ajánlák (talán vacsorára is)

De a biztos, ha keresel egy személyi edzőt, vagy jobban utána jársz a testépítésnek

2019. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
#mentálisBetegség
2019. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Drágaságom, neked semmit nem kell fogynod. Fogadd el magad, hogy szerethető vagy úgy, ahogy vagy. Ez egyáltalán nem dagi, nem undorító és visszataszító. Fejben vannak a gondok, a kialakított önmagadról látszólag stabil képed van. Ez a hiba. Vonzó vagy.
2019. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!