Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok motivációs történeteke...

Írnátok motivációs történeteket, tapasztalatokat, hogy ne adjam fel a diétámat?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdem, de félek, hogy nem lesz kitartásom. Ti mire gondoltatok, amikor már majdnem elcsábultatok? Kb. 30 kilót kellene fogynom. Abban sem vagyok biztos, hogy jobb lesz az életem fogyókúra után. Írnátok sikersztorikat, hogy miben változott meg az életetek súlyvesztés után?

Tudom, nekem kellene motivációt találnom, és össze is írtam pár érvet, de jó lenne egy mondat, gondolat, amire ha rágondolok, biztos, hogy nem adom fel.

Áááá borzasztó, hogy már az elején sem vagyok lelkes. Így elég nehèz lesz. :(



2019. szept. 29. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen csináltam.

Amikor elkezdtem enni,mindig azt mondtam magamnak, hogy több már nem fér belém.

Fiú, hogy lehet enynit enni?

2019. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr az motivált, hogy már 95 kiló voltam. Utána pedig a fél-1 kilós fogyások hetente.

Az elcsábuláson se aggódok sokat, van "hivatalos" csalónapom szombatonként. Addig meg kibírom, hogy normálisan egyek.

Drasztikusan amúgy se változtattam, inkább csak az adagokon és kcalt számolok.

2019. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Csinálj végig egy olyan meditációt naponta, amelynek során elképzeled magad a vágyott alakoddal, ahogyan öltözöl majd, ahogyan étkezel, ahogyan viselkedsz a mindennapokban. Képzeld el alaposan, és naponta szánj rá időt! Kellemes képek legyenek ezek, hogy vágyj rá valóban,annyira, hogy tegyél is érte. Itt egy minta:


https://www.youtube.com/watch?v=hgwa9tW3ClE


Mondjuk sok motiváló videót is találhatsz fenn, érdemes szétnézni. Én ajánlom Gazdag Tündi videóit.


De ha akarod motiválhatjuk egymást, én hétfőn kezdem, és 20 kilótól kéne megszabadulnom :-) Létre hozhatunk valami fórumot valahol és bátoríthatjuk egymást.


Minden esetre sok sikert!

2019. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban kezdtem, most tartok ott, hogy 25 kilót fogytam. Nagyon nehéz, feladni az eddigi életed,nem ehetem azt, amit akarok, csak nagyon erős korlátok között. Néha hagynám az egészet a francba és zabálnék, de akkor eszembe jut, hogy mennyi mindent elértem és nem akarok újra bálna lenni. Sok van még hátra és most a legnehezebb, mert megállt a fogyásom hetek óta. Szinte dekára pontosan ugyanazt mutatja. Sokan megjegyzik, hogy ügyes vagyok és milyen látványos, stb. Én még mindig utálom magam, ugyanolyan gusztustalannak érzem magam, mint fél évvel ezelőtt. :( Remélem hamarosan javulni fog ezen a téren is a helyzet.
2019. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egyforma a százalékunk :-) Figyelj, pozitív megerősítés, motiváció sokat segítene!
2019. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem eleinte az motivàlt hogy nincs vàlasztàsom. Vagy csinàlom, vagy meg fogok halni, mivel nagyon nagy súlyról indulok. Döntöttem, és az életet vàlasztottam.

Az első hetek nagyon- nagyon kemények, nehezek voltak, szerintem egyfajta függőség volt bennem a szénhidràtdús kajàk utàn, elvonàsi tüneteim is voltak. De màr 2-3 hónap utàn sokkal jobban éreztem magam, teljesen elmúltak az éjszakai fulladàsaim, kevesebb a fàjdalmam ahogy csökkent picit rólam a teher. Màr rutinból megy az odafigyelés, melyik tàpanyagból mennyi megy be, minden csak megszokàs kérdése, az étrend alapelvei miatt, pedig adva van, hogy nem koplalok, nem éhezek, nem vonom meg az energiàt. 7 hónap elteltével 25 kilót dobtam le, és megyek tovàbb ezen az úton. Màr csak idő kérdése a teljes fogyàs, nem kérdés, hogy menni fog.

Mostmàr az egészségem motivàl, az eddig elért eredmény, a finom ételeim, a kifogyott nadràgok, és àltalànossàgban is nagyon megszerettem ezt az életmódot. Nincs miért abbahagyni, àm nagyon is megéri folytatni:). Màr soha nem akarok lemondani erről. Az esetleges falàsrohamokat megelőzve tudatosan az elejétől eldöntöttem, hogy tartok havonta egyetlen csalónapot, így lényegében 100%ig semmiről sem kellett lemondanom. A többi napon meg tartom a szénhidràtszegény étrendem több fehérje és zsírbevitellel.

Sokféle módszert kipróbàltam az évek alatt, de ez vàlt be nekem egyedül , minden szempontból.

Meg kell talàlni azt a módszert ami neked személy szerint a legjobban bevàlik, és amivel a leginkàbb jól érzed magad. Úgy nem lesz nehéz, csak amíg megszokod, hogy oda kell figyelned a tàplàlkozàsra és a rendszeres mozgàsra.

2019. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a keresztapámra gondolok, akinek cukorbetegen addig darabolták a lábát, míg nem maradt neki, végül szepsisben meghalt 49 évesen. Elég motiváló tud lenni.
2019. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vizualizálás vált be. 30 gk-ot nehéz elképzelni, én 1,5 literes ásványvíz a mérték, nálad 20 palack. Több mint 3 kartont viszel minden nap teljesen feleslegesen. Ártasz vele a szívedtől kezdve az ízületeidig mindennek.

Egy diéta sem kell arról szóljon, hogy egy jó falatot nem ehetsz, hosszú távon ki kell tapasztalni, hogy mire van szükséged. Egyáltalán nem fogod magad éhesnek érezni.

És hát a végeredmény sem rossz érzés, ahogy belenézel a tükörbe. Magabiztosabb leszel sokkal!

(L. - 14kg)

2019. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez a vizualizálás nem butaság , en is szembesultem azzal , hogy lelkem melyen egy telt csajnak latom magam , es ragaszkodom ahhoz a kephez . Vonzónak , szexinek láttam az alkatom , a nagy mellem es latom maig . Ez sok evig visszatartott a fogyástól , ez a belsö imidzs , amiröl nem sokat tudtam .

Vegul 3 ev alatt fogytam 32 kilót , azt az extra 32 kilót nem lattam vonzónak , de szules utani kimerules miatt nem volt eröm vele kb 9 evig foglalkozni

Lassan fogytam , hogy ne eheztessem magam es hogy a böröm ne lógjon , sokat stagnaltam .

Mikor teherbe estem 83 kiló voltam es en nagyon szexinek lattam magam . A volt ferjemnek az is voltam , söt szules utan is kivánt ugyanúgy mint azelött , pedig 104-107 körul mozogtam .

Utólag fotókat nézegetve es tanulmanyozva a BMI t , jöttem ra, hogy nem is hazugsag a BMI , es az en súlyom max 69 kéne legyen .

Most vagyok 72 körul . Es meg mindig rem kövernek erzem magam . 167 cm magas

2019. szept. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja , es ami lemaradt , a fogyastól nem valtozott meg az eletem , mint ahogy egy plasztikai sebesz is mondta egy nönek , aki a melleit csinaltatta meg , ” nem fog ettöl az életed megváltozni , csak a közérzeted” a viszonyod önmagadhoz

És ez igy igaz. De már ezért is megéri

2019. szept. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!