Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tenyleg meghiztam? Mennyire...

Tenyleg meghiztam? Mennyire durva ez? Hizasra hajlamos vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

Mostanaban kicsivel tobbet ettem, valahogy jobb az etvagyam most mar.

Kivizsgalason voltam nyar, o vegen, ott minden jo volt.


Meg is a hasam akkora nagy, es tokam is lett.


165 cm magas vagyok, es 66-67 kg.

Ulohelyzetben 4-5 nagy hashurka es nem tudom behuzni. Combom is vastagodott.

A hasam puha, kinyomva is. Mostansag mindenbol tobbet is kivanok, ha keveset eszem, ehes vagyok es muszaj ennem. Csokikat is szeretem es abbol is legutobb egy tablaval ettem meg.



2019. okt. 1. 07:29
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Annyi hogy a derekam: 103 cm, csipom 100cm.Minden felesleg a hasamra megy. Nem puffadt, kemeny. Kis koromban obesitasos voltam. Tesit se birtam, kifulladtam mindig, ezert felmentett voltam vagy reszlegesen felmentett. Csaladban senkinek nem volt ekkora derekkorfogata, es ilyen nagy pocakja.

Alma vagy korte alkatu lehetek? mennyi sulyfelesleg lehet rajtam?

2019. okt. 1. 07:55
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Képet mutass már b#zdmeg
2019. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A derekas vastagabb, mint a csípőd. Ez nem túl egészséges, minden zsír a belső szerveid körül rakódik le.


Valami normális étrend segítene rajtad. Abban van megfelelő kalória és mikro tápanyagok. Nem leszel éhes és lemegy ez a sok zsír.


Csak összehasonlítása képpen én 176 cm vagyok, 88 kiló, de a derekam 78 centi és ez is brutál sok szerintem.

2019. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Na a felesleges sallang nélkül: 165 cm 66 kg hasra megy. Ennyi.

Az alma alkatnál hasra, a körténél fenékre meg combra megy a zsír.


Elmondom mit kellett volna tenned. Beírod keresőbe: bmi kalkulátor. Beírod az adataidat. Máris látod, hogy a magasságodhoz az ideális súly 50-67 kg között mozog. Szóval igen, lassan átcsúszol a túlsúly tartományba.

2019. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha kiskorodban el voltál hízva, akkor nyilván most is hízásra hajlamos vagy.

Lehet rajtad kb. 10 kg felesleg. El kellene kezdened mozogni. Ha most is könnyen kifulladsz, kezdd olyannal, ami nem ugrálós, pl. súlyzós edzések, lassabb tempójú torna, biciklizés (akár szobabicikli nehezebb fokozatra állítva).

A hasi hízásnak lehetnek hormonális okai is. De alapjában véve jó lenne, ha odafigyelnél a táplálkozásra, több zöldség, kevesebb szénhidrát, az is leginkább lassan felszívódó.

2019. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Igen meghíztál! Elhagytad magad, és sokat ettél....

165 cm-hez 18 évesen 50-52 kg lenne a normális (vagy tágabban 48-58 kg), ezen felül már sok....


De nincs még vész, mozogj és fejezed be a zabálást!

2019. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem sok, van mit fogni rajta, normális.

Persze jobb vigyázni, hogy ne legyen több.


2014-ben voltak ilyen falási rohamaim, napi 1 tábla csoki megvolt... durva volt. Azzal ugyan leálltam, de közel vagyok a cukorbetegség határához.


A külsőn ne parázz, az egészség viszont fontos. Csökkentsd a csokit, nem kell teljesen, de minél jobban, annál jobb.

2019. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
és vigyázz a "diétás" termékekkel, felesleges, és sokszor átverés. most láttam pl egy boltban trbordiéta: 25g cukor adagonként! :D
2019. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a meglepő abban, hogy többet eszel, mint eddig, sokszor eszel édességet, ráadásul nem egy szelet csokit, hanem bevágsz egy táblával, és hízol.

Egyél úgy, ahogy korábban, egyél kevesebb édességet, és akkor rendben lesz.

2019. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem akkor volt ilyesmi, mikor fogamzásgátlót kezdtem szedni. Hirtelen sokkal többet ettem és híztam is (pedig előtte nem igazán sikerült akkor sem, ha habzsoltam). De szépen elkezdtem odafigyelni a mennyiségre és a minőségre és meg is állt a hízás.
2019. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!