Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges ez?

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy vékony alkat vagyok. 181 centi és jelenleg 71 kiló. Tavasszal 75 kiló voltam mégis rám jött az összes farmerom. Volt egy kis hasam (ami még mindig megvan sajnos) ezért elkezdtem okosabban táplálkozni. 8 után nem eszek , mekit és társait kerülöm. Sajnos mivel irodai munkát végzek és elég fura beisztásban, így nem sok időm marad mozogni, csak kutyát sétáltatni járok el. Komolyabban sportolni most még ha akarnék se tudnék mert sérüléssel küzdök.


Most hogy egyre hidegebb van már farmert veszek... Vennék de azt veszem észre hogy nem jön rám a tavasszal még jó 33 méret. Wtf?! Ez hogy lehet és miért van az hogy a súlyom lement de a hasam ugyanakkora?



2019. okt. 2. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah az lemaradt hogy 25/f
2019. okt. 2. 09:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy inaktívabb voltál a sérülésed és munkád miatt és izmot vesztettél. Ugyanakkor hízhattál is ez miatt.
2019. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A súlyod sok mindenből áll össze, ugyanakkora súllyal nézhetsz ki egész máshogy is. Az izom pl. feszesíti, formázza a testet, de emellett egységnyi tömege magasabb, mint a zsíré; ezáltal zsírosabban vastagabb lehetsz ugyanakkora súllyal, mint nagyobb izomaránynál.
2019. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!