Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a Norbi-féle update...

Hatásos a Norbi-féle update módszer?

Figyelt kérdés
Lehet csak attól fogyni, hogy figyelünk arra, hogy mit MIKOR eszünk meg? Esetleg valaki próbálta már? Tapasztalatok?
2010. júl. 15. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hatásos, de! Ehhez, ugyanúgy, mint bármilyen más módszerhez, elengedhetetlen a mozgás! Csak az étkezésre odafigyelve is lehet fogyni, de sporttal szebb, gyorsabb és egyértelműen jobb.

Koplalni, éhezni nem szabad, tényleg csak annyi a kajára odafigyelős része, hogy betartsd a kódokat. Még Norbis kajákat se kell venni, teljesen tökéletesen meg lehet ezt oldani "normális", otthoni dolgokból is.

Csak tartsd be az időpontokat, csináld okosan.

2010. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és a személyes tapasztalat. Még csak nemrég kezdtem el (nagyjából 3 hete), eddig lement 2,5 kg. (174 cm, 72,5 kg-ról indultam, most pont 70. :D)
2010. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ja, és gratulálok, így tovább! :)
2010. júl. 15. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ismerősi körben bevált!
2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem pasija szakács, így ő gond nélkül főzögette is magának az update recepteket és csak aszerint evett és jól lefogyott, pedig nem mozgott mellé.
2010. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
95%
Szia.mna sztem ne válogass igazán a kajákba,mivel h ha naponta rendszeresen sportolsz,akkor leégeted a zsirt,csak kicsit több zsirszegényet egyél meg több vitaminos kaját.ja és javasolnám h próbáld ki a Protein port van különféle izesitésben.Ez segit levinni rólad a felesleget de mellette sportolnod kell és ezt igyál naponta 1 szer tejbe vagy vizbe keverve edzés előtt/után.van különféle sportra,tapasztalatból mondom és Karatézok már 7 éve eléggé pufika "húsos":D voltam és már csak izmos kocka hasam van izmos karokkal feszes popsi és combok,de közbe egészségesen ettem is:D.próbáld ki:)
2010. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált, 7 kg 5 hónap alatt. És gyüm.cukrot használtam édesítő helyett, mert műanyagon nem eszem.

TEsómnak 15 kg 9 hónap alatt.

2010. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Én ma kezdem, remélem beválik. Természetesen sport is lesz mellette. :)
2010. júl. 16. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!