Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 161 cm-hez 57 kg...

Szerintetek 161 cm-hez 57 kg 30 évesen jó? Szülés után vagyok fél évvel. Diétáztam és lement szülés után 11 kiló.

Figyelt kérdés
Szerintetek folytassam a diétázást vagy így jó a súlyom? Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, persze te látod a tükörben. Meg kérdés, hogy mennyi voltál terhesség előtt, mert ha az egy állandó súly volt, akkor diéta nélkül is beállsz arra.
2019. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Engem az érdekel, hogy ki szerint nem jó?
2019. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Kár a kilókat nézegetni, mert nem mindegy, hogy milyen arányban van rajtad zsír, izom. Gondold el, hogy 9 hónapig nő egy kis élet benned, növekszik a pocakod vele együtt. Nagyjából ugyanennyi idő kell, hogy az eredeti állapotra visszaálljon minden, átlag 1 évvel számolnak. Sokkal fontosabb a babádnak most az, hogy tudd anyatejjel táplálni, az mellé nem fér a fogyókúra.
2019. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit sok, de az alkatodtól, a csontjaid súlyától stb. is függ. Annyire fogyj, le, amilyen súlyon te jól érzed magad és ne törődj senki véleményével. ha te jól érzed magad a bőrödben, a pasid is tudni fogja.
2019. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok az eddigi elért teljesítményedhez és jó egészséget kívánok nektek.

Magasságodhoz inkább jobb az 51-52 kg, de nem fontos folytatnod, ha nem szeretnéd.

2019. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 KKrisztina33 válasza:
Én 161 cm vagyok és már 52 kg.Nekem szülés után nem ment semmi le, csak rakódott,61.6 kg voltam, így életmódváltással nem egész 3 hónap alatt értem ezt el.
2019. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30 évesen teljesen jó.
2019. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. okt. 9. 10:12
 9/9 anonim válasza:
Szia én 33 vagyok szülés után, 160 cm és 56 kg. Szülés után bennem testkepzavar alakult ki, túl vékonynak éreztem magam a többi anyukahoz képest és h birjam a babo körüli strapat örültem h feljott rám némi plusz kg. Szülés előtt 52 voltam. Az alkarom meg így is vékony nagyon, arra nem tudok hizni.
2021. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!