Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap alatt lehet tenylegese...

Egy nap alatt lehet tenylegesen hizni?

Figyelt kérdés

Ma nagyon bezabaltam,a szo szoros ertelmeben..kiszamoltam es megettem 6000kcalt. Csak tomtem magamba a feldolgozott eteleket es hiaba voltam mar rosszul ugy ereztem nem tudok megallni :(

Most baromira ketsegbe estem hogy ezzel elrontottam az egesz dietamat...

Szerintetek mennyit lehet hizni egy ilyen naptol? Hogyan tudnam jova tenni?

Varom a tapasztalatokat!


Elegge ketsegbe estem


2019. okt. 6. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha szigorúan a kalóriákat nézzük, akkor attól függően, mennyi kalóriát használtál fel ezen a napon, kb. fél kiló hízásra lehet számítani.

Ez viszont nem ilyen egyszerű matekpélda. A többi napod is számít, az előtte lévők és a következők is. Továbbá a saját tapasztalatom az, hogy ha nem gyakori az ilyen "lazulás", akkor vagy nem változik semmi, vagy ha a mérleg mutat is 1-2 kg pluszt a következő napon, az a diéta folytatásával 1-2 nap múlva lemegy (mivel nagy része csak víz és salakanyag). 1 nap alatt nem lehet számottevő mértékben hízni, akármennyit is eszel.

Én inkább a gyomorrontás esélye miatt aggódnék.

2019. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Levonod a tanulságot, és holnaptól odafigyelsz. Van, aki egyébként is tart csaló napot, mondjuk nem ennyire.

Túl keveset eszel, vagy kevés a szénhidrát, esetleg azt hiszed, hogy nem lehet ízes, amit eszel, és a fűszerek hiányoznak.

2019. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Valamit rosszul csinálsz ha ilyen falás rohamod van. A kérdéseidből kiindulva pedig keress fel egy pszichológust, mert nem normális a reakciód.


De semmi baj nem lesz a mai csaló napodból.

2019. okt. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Én 1kgt tudok hízni, ha nagyon bezabalok. Ilyenkor a következő nap kicsit vissza fogom magam és visszaáll minden a helyére.
2019. okt. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Valoszinuleg a fogyokurammal lehet a baj,nagyon keves a ch bevitelem
2019. okt. 7. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha felmegy fél kg akkor mi van? Folytatod ahogy eddig és az is lemegy. Sose értettem ilyenkor minek kell kétségbe esni. Én minden héten tartok ilyen 2-4ezer kalóriás napot. Lehet pár dekával lassítja a heti fogyást, de annyi baj legyen. Nem időre kell fogyni
2019. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Változhat a súly. De az egy napon belül is változik - evés, ivás, ürítés, víztartás, stb.

Fogyást, hízást hosszabb távon lehet követni. Nem naponta. Hetente mérd magad.

6000 kcal iszonyatosan sok. Ez nem csalónap. Csalónap, ha valaki 1600 helyett eszik 2600-at.

Gondolom, egyébként koplalsz és mindent megvonsz magadtól.

Szerintem is menj orvoshoz, mert nagyon nem normális a hozzáállásod, hogy egy naptól így parázol, de az sem normális, hogy ilyen falási roham jön rád.

Úgy tudod jóvátenni, hogy nem pörögsz ennyire a kilókon, hanem azért teszel, hogy lelkileg is egészséges ember legyél.

2019. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként hány kiló, hány centi vagy? Mennyit eszel máskor egy nap?
2019. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. 6000 kalória nem nagyon tud felszívósni egy nap alatt, hiába ettél elvileg ennyit. Jó, persze nem mindegy az sem miből.


2. Ha mind felszívódna, kb. fél kg zsírszövetet tudna a szervezeted ebből képezni, de ez függ attól is, mennyit foyaszt el a szervezeted aznap.


3. Aznap nyilván több kg-al mutat többet a mérleg, hiszen több van a gyomrodban, beleidben, illetve folyadék is valószínűleg több, de ez átmeneti.

2019. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!