Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha reggel ebredes utan mindig 50 kg -t mutat a merleg, ebed utan altalabn viszont 52.5 körül, akkor ha megkerdezik, hogy hány kg vagyok, mit mondjak?

Keress kérdéseket hasonló témában: kg

okt. 7. 14:02  Privát üzenet  

A válaszok

Elöször is ne mérd magad pár óránként, mert nincs értelme.

Másodszor annyi kilót mondasz, amit akarsz.

Harmadszor összehasonlításként az a súly a mérvdaó, amit reggel, WC után, kaja elött és ruha nélkül mérsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 7. 14:04 Privát üzenet
Olyan helyeken, ahol tényleg számít (orvos, síkölcsönző a síkötés beállítása miatt, súlykorlátos játékok), teljesen mindegy, nem azon a két és fél kilón fog múlni. De valóban az a hivatalos, amit az első válaszoló írt, bár abban is lehet 1-2 kg ingadozás simán.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 7. 15:27 Privát üzenet

Mondj 51-et. Pl. Orvosnál.

Ha csak ismerős, barát kérdezi, azt mondasz, amit akarsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 7. 17:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szoktatok enni a munkahelyen? Ha nem eszek bent csak reggel, meg délután, akkor azzal sokat artok a fogyásnak?
Reggel és este is futni?
Este 2,7 kg lettem több reggelhez képest. A szokásos 1,5-2 kg helyett. Ma reggel durván 1kg több voltam az átlag reggeli mérésektől . Miért lehet ez az egy kiló plusz rajtam?
Két hete diétázom (reggel és este egy hernalife shake), ebédre mindig max 600 kcalt eszek. Heti kétszer fit jump edzésre jarok, és egyszer futni. Egyetlen dekat sem fogytam még. Mi okozhatja?
Hogyan lehetek reggel nehezebb mint este?
Miért leszünk reggel könnyebbek, mint napközben vagy éppen este?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!