Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez hogy lehetséges? Mégis híztam volna?

Szinten tartó diétám van, tehát úgy állították nekem össze, hogy ne hízzak de ne is fogyjak. A mérleg ugyanannyi súlyt mutat már több hónapja, viszont kb 4-5 hónappal ezelőtti hosszú nadrágaim alig jönnek fel rám, feszítenek a hasamnál, olyan mintha hasra híztam volna de a mérleg szerint nem híztam. Több mérleget kipróbáltam már, mindegyik ugyanannyit mutat.

okt. 8. 15:32  Privát üzenet  

A válaszok
Snapchat: piria07 nevű felhasználó válasza:

És esetleg nem erősödtél?

Mert, ha igen, az is lehet az oka.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 8. 17:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Járok edzeni kb 3 hónapja, azóta tart ez a szinten tartó diéta is. Nem tudom hogy erősödtem volna, ha 3 hónap alatt lehet erősödni, akkor lehet ezért szorít a nadrág.

# 2/3Időpont okt. 8. 20:05 Privát üzenet

A testsúly egy dolog, az nem jelent ugyanolyan alakot is.

Lány vagy? Ciklusban hogy állsz? Puffadás, stressz?

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 9. 12:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyenkor mit tehetek, ez lehetseges hogy ilyen sokat hiztam?
Lehetséges hogy 2 nap alatt 8 kg-ot híztam?
Lehetséges, hogy 10 nap alatt 5-6 kg-t híztam, vagy a mérleg rossz? 15/L
Ha 10 napon keresztül többszáz kalóriával többet ettem, mint eddig, de így sem sokkal többet mint az alap szükségletem, lehetséges, hogy észrevehetően híztam?
Lehetséges hogy 2 nap alatt híztam fél kgot?
Az elmúlt pár hétben 2 kilót híztam, lehetséges hogy izom?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!