Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudok fogyni?

Így tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Van egy bizonyos testsulyom, amirol evek ota nem nagyon mozdulok el, eszek mindent, nem valogatok. Nem vagyok kover, de van rajtam nagyjabol 10kg tulsuly. Ami fontos, hogy ulo munkat vegzek, nem mozgok itthon sem szinte semmit. Sajnos az evessel nem tudol leallni, foleg az edessegekre vagyok keptelen nemet mondani. Viszont estenkent van szabadidom, arra gondoltam, hogy fel-egy oras kemeny sulyzos, guggolos stb edzeseket vegeznek. Van ra esely, hogy igy leadjak par kilot? 25/F
2019. okt. 8. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogyás nagyrészt az étkezésen múlik. Próbálj meg mértéket tartani. Ettől függetlenül ha 10kg-ról van szó, akkor az nem olyan vészes, a sport jót fog tenni, csökkenti a bevitt kalóriák mértékét.
2019. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erősítés szinte alig éget kalóriát, max futással tudod kompenzálni. Ha annyira fogyni akarsz, akkor nem kell annyi édességet enni...
2019. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!