Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideggyógyszer mellet lehet...

Ideggyógyszer mellet lehet így fogyni? Többi lent

Figyelt kérdés

van egy ideggyógyszerem, mert ugyanis anélkül eléggé izgága és nagyszájú vagyok. Emiatt muószáj szednem, mert nyugtat. Eleninte kétpófára faltam a süteményeket, és reggel-este 8 szelet felvágottat stb., meg úgy kb minden sza..........rt összeettem. Mire fél évre rá észrevettem, h szűk a gatyesz. Najóóó, nem mind1ik, de a csípőnacik bevágnak, a deréknadrág az még jó rám.

Most mindenből feleannyit eszek, reggel-délbe-este is, és nem eszek krémes finomságokat se már, semmi édesség, semmi chips meg hasonlók. 3 napja csinálom, és azt vetem észre, mintha a fenekem és derekam vékonyabb lenne. Lehetséges ez??? Mindössze 3 nap alatt??? Úréééégggg!!!

Amúgy a fő kérdés az lenne: ha az étvágyat igencsak növelő gyógyszerem miatt amúgy sokat ennék, de nem eszek annyit, amennyit szeretnék, úgy lehet -e fogyni??? nem vaqgyok frusztrált, de sokszor tör rám éhségérzet, de helyette inkább iszok v olvasok. Sportolni sportoltam eddig is, gyorsgyaloglok és biciklizek, de ár nem eszek annyit. Lehetek így újra 60 kiló 70-ről? Azt meg felettébb nme értem, h hogy lehet, hogyí úgy néz ki, mintha 3 nap alatt már fogytam volna. WTF WTF WTF



2019. okt. 9. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

3 nap alatt? Dehogy. Mosd ki a nadrágot, megint kicsi lesz.


Hallgasd meditaciot, és nem lesz szükséged ideggyogyszerre.

2019. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit összébb ment a hasad (nem feltétlenül zsír), és vesztettél némi vizet. Szerintem folytasd tovább, és mérd a centiket. Ha éhes vagy főétkezések között, egyél nyers répát, már szem diót, ilyesmiket. Figyelj oda a megfelelő makrókra (fehérje, zsír, szénhidrát).
2019. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyes, weheheeeeeee, kimostam, de nem lett kisebb :):)

Kettesnek meg->Köszi a normális választ! Jöhet még pár ilyenféle!

2019. okt. 10. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, de az simán lehet, hogy először a derekadon fog meglátszani a fogyás, csak nem 3 nap alatt. De mondjuk azzal, hogy a plusz kaja kiment a beleidből, most lehet laposabb a hasad.


Azt írtad, hogy nagyon sok édességet ettél, ami melegágya az inzulinrezisztenciának, ami a belső szervek zsírosodását okozza. Ez nem olyan látványos, mint a test többi részére történő hízás, de az egészséged szempontjából nagyon káros. Pont az a tünete, hogy derékban szűk lesz a nadrág.


Szóval tök jó, hogy hozzákezdtél, és tarts ki. Ha sokat mozogsz, amit írtál, és legalább egy kicsit szerencsés alkat vagy, úgy elég könnyű fogyni. Örülj neki :-)

2019. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit beljebb "aszott" a hasam, laposabb, és a derekam is keskenyebb lett. Reggel is, délbe is keveset eszek(feleannyit), este pedig SEMMIT SE.
2019. okt. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!