Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

171 cm-hez mennyi az ideális súly?

Csak mert én 50 kg vagyk és sokan azt mondják hogy túl sovány. De érdekelne szerintetek mennyi a normális súly ehhez a magassághoz. Amúgy modellnek készülök úgyhogy nem nagyon szeretnék hízni vagy ilyesmi

Keress kérdéseket hasonló témákban: cm, súly

okt. 9. 21:56  Privát üzenet  

A válaszok

Nem tudom, hogy mennyi lenne az ideális súly, de én összehasonlításképp 173 cm-hez 54 kg vagyok. Rám is mondják, hogy sovány vagyok, pedig azért a combjaim nem éppen vékonyak.

A kérdésre válaszolva, szerintem egész jó az 50 kg a 171 cm-hez.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 9. 22:34 Privát üzenet
61-65 kg normàlis hozzà. Amiket mondtak ràd az igaz. 171 centihez 50 kg az igen sovàny. De ha rendesen eszel, rendesen működik a tested, pl van normàl vérzésed, nem hullik a hajad stb, és nem koplalsz, akkor csak ilyen alkat vagy és kész, nincs gond. Akkor van baj, ha ezért a súlyért éhezteted magad, és nincs rendben az egészséged.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 10. 01:07 Privát üzenet

Az optimális testsúly 62kg, normál 55-70kg.

Sovány vagy, de modellnek kicsit alacsony.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 10. 01:17 Privát üzenet
Én szeretem a gebe csajokat szóval jó vagy így. A lényeg az hogy az egészséged rovására ne menjen.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 14. 19:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintettek mennyi az idealis test suly egy 175 cm es nonek ha nem akar vekony lenni, de azert legyen rajta egy kis felesleg de ne legyen kover?
Ezek a méretek ideálisak egy 177 cm es lánynak?
177 cm-hez mennyi az ideális súly fiúnak?
Hogy tudnék a tanulás és a kollégium mellett fogyni? Mennyi lenne az ideális súly? Ez tényleg annyira sok lenne? Valami jó diéta és edzésterv valakinek? 😘
Lehet valaki 54,3 kilosan csont sovány? 170 cm. Csak mert már fáj amikor ülök de. A súlyom jó sőt még sok is
Ideális ez a súly?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!