Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de csak...

Fogyni szeretnék, de csak 2-3kg-ról lenne szó. Ilyenkor mi javasolt?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok,56 kg.54-53-ra le szeretnék fogyni,és egy kicsit izmosodni.Nem szeretnék durva diétát,de azért mégis.Eddig konkrétan mindent ettem.Reggeli pékáru,tízóraira szendvics(fehér kenyérből) ebéd az menza,uzsonna müzli,vacsora meg vagy saláta meg szendvics,vagy vmilyen melegkaja.Szóval mióta iskolába járok,11 éve(XD) így étkezem,és ezen kívül heti 2x járok el futni.Ezen szeretnék változtatni és egy kicsit fogyni,valamint erősödni.

A tippeket előre is köszönöm:)



17/L



2019. okt. 11. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Izmosodni tömegnövelő étrenddel lehet, ha egy eleve alacsony testsúlyból fogyni akarsz, az izomtömeg vedztéssel jár
2019. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportolj többet, edzőterem, esetleg valami csapatsport. Futással együtt heti 4-5 alkalom max.
2019. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a sportot javaslom, valamilyen erősítő edzést, amitől formásabb leszel. Plusz tudatosabb táplálkozást. Szerintem kicsit túl sok ennyi fehér lisztes étel egy napra. Az is kérdés, tudsz-e ezekből elég fehérjét bevinni, eszel-e zöldségeket.
2019. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!