Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki túléli a...

Van olyan, aki túléli a részegen rátörő éhségrohamot?

Figyelt kérdés
Az ital nem zavar annyira, hogy 2-3 hetente egyszer felöntök a garatra, na de ekkor a hajnalba rámtörő roham igen. Annyira szétcsúszok, hogy szerintem 1 heti kalóriámat megeszem. Hogyan türtőztessem magam?
2019. okt. 11. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Tekintve, hogy itt írok, így élek még, tehát eddig mindig túléltem. Én nem is akarom ilyenkor türtőztetni magam, jól esik zabálni és kész.
2019. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Hajnalban miért nem alszol inkább?

Én már nagyon régen voltam részeg, de ilyenkor másnap annyira xarul voltam, hogy enni se nagyon tudtam, általában hasmenésem is lett. Hát, nem vagyunk egyformák.

Viszont ha nálad ez a helyzet, én elgondolkodnék rajta, érdemes-e ilyen gyakran leinni magam.

2019. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Az hagyján, de ezek szerint meg is iszod pár napi kalória szükségleted.. Egyél olyat, amit nem szeretsz, mindjárt nem csúszik olyan könnyen.
2019. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Feltetted a kérdést, tehát te is túlélted.

Ezért kérdésed felesleges.

.

Ha a 2-3 hetente egyszeri felöntés a garatra okozza a bajt, azt a mennyiséget napi bontásban fogyasszad el, jelenség megszüntetve.

2019. okt. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne igyál annyit, hogy részeg legyél/szétcsússz, problem solved.
2019. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy az alkoholban is rengeteg kalória van? Egy ilyen garatfelöntéssel már alapból beviszel +2-3 napi kalóriamennyiséget, plusz még egyéb más egészségre káros hatásai is vannak.

Én is éhes szoktam lenni részegen vagy másnap, na de egy heti kalória? 10-15-20 ezer kalóriát bezabálsz ilyenkor?

Nem kell éhezni, az egyértelmű, de bakker, csinálsz egy jól megpakolt szendvicset, eszel egy csokit, megvan 500 kalóriából és bőven jól lehet lakni vele még részegen is.

Türtőztetni meg úgy tudod magad, hogy előkaparod az akaraterődet, amivel hétközben tartod a diétádat, és nem állsz neki zabálni, vagy csak mértékkel eszel és normális kaját, ennyi.

Vagy ha semmiképp nem bírod ki, akkor inkább ne piálj.

2019. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nem is részegen leszek éhes, hanem másnaposan. Az egész másnapot képes vagyok végigzabálni, ami egyébként rohadt fura, mert mások ilyenkor inkább a wc fölött görnyednek és ellentétes irányú tápanyagmozgásuk van :)
2019. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7es, detto igy vagyok en is. Felkelek masnap es reggelire a hideg porkoltet is képes vagyok megenni. Masnaposan atlsg 3000kcalt benyomok.
2019. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!