Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék mindenevő?

Hogyan lehetnék mindenevő?

Figyelt kérdés
Már jóideje edzek, és lassabban tudok eredményt elérni, ugyanis nagyon sok étel ízét nem bírom. Lenne erre mód hogy ezt leküzdjem, és mindenevő legyek?

2019. okt. 15. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Le lehet küzdeni. Én pl. világéletemben utáltam a zellert és a fehérrépát. Aztán úgy döntöttem, többet nem piszkálom ki a levesből, hanem megeszem a többi zöldséggel együtt. Egy idő után eljutottam oda, hogy már egyáltalán nem zavar az ízük, és meg tudom enni a zellerkrémlevest is. A sóskával is hasonlóan történt. Az is fontos, hogy jól legyen elkészítve az étel, megfelelően ízesítve, és ne annak az alapanyagnak az íze domináljon, amit nem szeretsz. Eleinte csak kis mennyiségekkel próbálkozz, de gyakran, aztán ha megszoktad az ízt, növelheted a mennyiséget.

A gyerekeimmel is sikerült így elfogadtatnom jópár ételféleséget, amit korábban elutasítottak.

2019. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember alapvetően mindenevő, mindenféle táplálékra szükséged van amik különböző ízűek. Csak az agyad hiteti el veled, hogy valamit nem szeretsz mert te épp a számodra kedvenc dolgokat ennéd minden nap.
2019. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hasznalj sok fuszert, amit szeretsz. eleinte csempeszd be az eteleket olyanok koze, amit szeretsz, hogy ne domináljon az izuk.
2019. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2019. okt. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!