Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki alapból vékony, az hogy...

Aki alapból vékony, az hogy veszi rá magát az egészséges étkezésre, sportolásra?

Figyelt kérdés
Ha nem lennék hízékony és sose lettem volna kövér, nem ismernék olyan ételeket (vagyis nem kóstoltam volna meg), mint amilyeneket most eszem. Tök jó, szeretek egészségesen étkezni, de az biztos, hogy chipsen, hamburgeren és csokin élnék és még a busz után se futnék, ha alapból vékony lennék és nem lennék hajlamos a hízásra. :D
2019. okt. 16. 19:44
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem nem jó a közérzetem, ha gyors kaját meg ilyesmiket eszek állandóan, pedig sosem voltam kövér.

Nyaraláskor van, hogy nem figyelek oda, mert szeretnék sok mindent kipróbálni, de pár nap után megunom, hogy nem eszek "rendesen". A sok hústól én nagyon kómás vagyok, a sok cukortól felmegy a vérnyomásom, illetve valahogy kicsi korom óta soha nem szoktam rá a nassolásra se.

Edzeni meg azért kezdtem el, mert állandóan fájt a hátam, mert gyengék voltak az izmaim. Edzeni meg sokkal jobban esik, ha mellette normálisan eszel. Nekem legalábbis.


Ez nem azt jelenti, hogy nem eszek pizzát vagy hamburgert. Szoktam, de hogy csak azon éljek, az nem esne jól egyáltalán.

2019. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vékony emberek is szoktak sportolni, az egészségük miatt, vagy hogy izmosodjanak, jobb legyen az állóképességük, vagy csak egyszerűen azért, mert jól esik nekik a mozgás, vagy érdekli őket egy bizonyos sport.

Ugyanígy, attól, hogy valaki vékony, még lehetnek problémái az egészségével, emésztésével, közérzetével. Ez elég indok lehet az egészséges(ebb) táplálkozásra.

2019. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 whiteno válasza:
100%

így: rossz kaja-->szenvedsz meghalsz

jó kaja----> meghalsz de nem szenvedsz annyit

2019. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nagyon egyetértek veled. Én is csak a súlyom miatt eszek egészségesen. Vékonyan tömném magamba a mekis burgert. És biztos a folyadékfogyasztásra sem figyelnék. Mozgás? Talán. Azért az bárkinek jól tud esni.

Jó a kérdés. :)

2019. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!