Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kis túlsúlyból szeretnék...

Kis túlsúlyból szeretnék fogyni, ehhez durva szigorítás kell, vagy apró lépések?

Figyelt kérdés

Mert nekem alapból nem volt olyan rossz étkezésem, egyszerűen csak többször befigyelt a chips, csoki, KFC, mint annak, aki fogyni szeretne. Meg nem sportoltam, csak olyan havi 1x-2x. Vagy ennyiszer se.


Most másfél hete sportolok, meg nem eszek fölöslegesen (nem szedek még egy tányérral csak az íze kedvéért, nem nasizok). De nem csak olyan tipik fogyós kajákat eszem. Tehát tészta, kenyér, krumpli is befigyel. Ezeket el kéne hagyni a fogyás érdekében, vagy a sport (heti 3-4) és a nasik kiiktatása már meghozza a gyümölcsét?


163 cm, 61 kiló vagyok, elsődleges cél az 58 kg, ha még mindig nem tetszik, lemennék max 55re.


2019. okt. 17. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdésnek jó, aztán majd meglátod. Ha általában egészségesen táplálkozol, nem baj, ha néha eszel "nem fogyós" kajákat.

Ha rendszeresen sportolsz, ne a kilókat figyeld, inkább a centiket és hogy összességében hogy nézel ki. Sokan át tudták már alakítani a testkompozíciójukat úgy is, hogy ugyanannyi maradt a súlyuk, csak a zsír-izom arány változott látványosan, és sokkal formásabbak lettek.

2019. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne állj neki drasztikus diétának, mert arra hirtelen "besokkoll a szervezeted, ijedtében elkezd raktározni, ráadásul emlékezni fog erre és előáll a jo-jo hatás: lefogysz, de ahogy nem tudsz figyelni a kajára vagy mozogni, rohamosan visszajönnek a leadott kilók- szóval csak lassacskán... :-)
2019. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!