Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljak le az evéssel?

Hogy álljak le az evéssel?

Figyelt kérdés
Egész szépen lefogytam 5 kg-t, kb 2 hétig nem figyeltem annyira az étekzésemre, és máris visszaszedtem 2,5 kg-t. Ma ettem reggelire zabkását, ebédre rántott csirkemellet krumplipürével egy fél üveg megybefőttel.. Nasiztam egy almát mogyoróvajjal, detki kekszet és vacsorára egy fornettis kakaós csigát ettem tejjel. Ez nagyon sok? Hogy vegyek vissza az evésből?

2019. okt. 19. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg úgy fogytál, hogy nem engedtél meg semmit magadnak, és ettől ki van éhezve a szervezeted.

Próbálj egy rendszert felállítani, amit folyamatosan tudsz tartani. Akár kicsit több kalóriával, de mozgással; vagy csaló napokkal kevesebb evés mellett.

2019. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan sok kaja, ha mozogsz is mellette. Ha eddig nem tetted, kezdj el sportolni valamit, megéri!
2019. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Mennyiség elmegy, minőség szar. Döntsd már el, hogy változtatni akarsz e vagy sem.

Reggelire a zabkása jó, rakj hozzá PÁR SZEM magot, kis gyümit.


Tízóraira zöldség és csirkell.


Ebédre barnarizs vagy vmi jóféle gabona, csirke, zöldség


Uzsira mondjuk natúr joghurt fahéjjal


Vacsira turo/cottage cheese zoldsegekkel, esetleg puffasztitt rizzsel.


Ennek az étrendnek van értelme. A mennyiségeket meg számold ki.


A kérdésedre válaszolva pedig: Tedd le a villád! Nem mászik bele a kaja a szádba.

2019. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dönsd el, hogy vàltoztatni akarsz, aztàn tegyél érte. Màs nem fogja helyetted megtenni.
2019. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Az a gond, hogy ebédre benyomtál fél üveg (cukros?) meggybefőttet, és onnantól kezdve az almán kívül semmi értelmeset nem ettél. Vacsorára ehettél volna valami olyat, amiben van fehérje és zöldség.

A cukor és a finomliszt az, amiből leginkább vissza kellene venned, mert ezek eleve fokozzák az étvágyat, és nem segítik a fogyást. A krumplipüré sem a legjobb. Helyettük több fehérje és rost kellene (főleg zöldségekből).

2019. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy az ebédet vagy a vacsorát le kéne cserélni. De leginkább mind a kettőt
2019. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az en etkezesem igy nez ki:


Reggeli: nagy tejes kave dupla csokis muffinnal

Tizorai: sonkas-sajtos-baconos csiga nagy forro csokival

Ebed: gulyasleves, bolognai spagetti, 5-6 szelet suti

Uzsi: nagy gyumolcsjoghurt vagy nagy csokipuding tejszinhabbal

Vacsi: nagy sultkrumpli, tortilla tekercs, 9 db hagymakarika, kave shake

Utovacsi: oreo keksz tejjel


Ekozben 1-2 szelet csoki, mint balaton szelet, snickers, stb.


Mozogni nincs idom, es hatalmas 3-4 hashurkam van. A hasam kiall nagyon.

2019. nov. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!