Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hasból fogyni,...

Hogyan tudok hasból fogyni, ha alma alakom van?

Figyelt kérdés
Júliusban elkezdtem fogyózni. 75kg voltam. Most 64kg vagyok. A legjobban a hasam zavart, de azon nem sok valtozas tortent. A seggem es a labaimrol ment le szinte minden a felso reszrol szerintem minimalis. Alma alkom van es utalom, hogy felul ilyen nagy vagyok. Hogy tudok ezen segiteni? A hasamtol nagyon megakarok szabadulni. Szobabicikliztem eddig. Abs edzeseket is csinaltam elszortan nem tul sokszor.

2019. okt. 22. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd a diétát
2019. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megy az is, próbáld meg, hogy leméred, és egy hónap múlva újra, meglátod, hogy lesz különbség.
2019. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hasad környékéről fog lemenni legutoljára, de jó úton vagy, folytasd, meglesz az eredmény. 🙂
2019. okt. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyeld arra mit eszel. Felfujos dolgokat hanyagold, semmi szénsavas. Egyél kissebb mennyiségeket többször. Kitágult gyomor is lehet probléma , illetve gyenge hatizmok. A hasazàst felejtse el, az idopazarlas
2019. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!