Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motiválhatna a fogyásban?

Mi motiválhatna a fogyásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok viszonylag kevés izomzattal (163cm, 72kg). Már sokszor elhatároztam, hogy szeretnék lefogyni, de soha nem volt hozzá elég motivációm. Ti hogy csináltátok végig? Mi motivált titeket?

2019. okt. 23. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni, sajnos egyedül kell eldöntened.

Egészség, hogy jobb legyen a tükörbe nézni, több lehetőség a másik nemnél, félelem, attól, hogy később még nehezebb lesz.. Van akinek elég annyi, hogy van egy kedvenc farmerja a szekrény mélyén, és szeretne beleférni.

2019. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. válasza:
100%

Rohadt sok gyógyíthatatlan betegséget szedhetsz össze. Magas vérnyomás, cukorbetegség, visszeresség, ízületi betegségek, stb Estig lehetne sorolni. Hogy ezen betegségek szövődményeiről már ne is beszéljünk. Még most 17 évesen messze vagy ezektől, de el fog jönni, ha nem teszel ellene hidd el nekem. Ha visszapörgethetném az időt, én már a te korodba elkezdtem volna.


És ott van a sok társadalmi tényező is, magabiztosabb és vonzóbb is lehetsz. Csak előnye van.

2019. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Engem az önutálat motivál. Utálok edzeni meg legszívesebben egész nap chipset zabálnék, de magamat kövéren meg nem bírom elviselni. Mikor kövér voltam rendszeresen bántottam magam, meg depressziós voltam, zuhanyozni sem akartam mert ahhoz le kell vetkőzni. Szóval inkább edzek meg normálisan eszek, mert másképp nem bírom. Nem hiszem hogy ez az egészséges de ez is egy nézőpont a sok közül
2019. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én még csak 8 hónapja csinàlom, messze a vége ( több év). Még csak 27 kg ment le, de nagyon nagy súlyból kezdtem. Engem az motivàl, hogy nem akarok meghalni, szeretnék életben maradni, szeretnék jobban lenni, meggyógyulni amennyire lehet, egészségesebb lenni, minőségibb életet élni. Engem a külsőségek màr semmilyen szinten nem motivàlnak. Attól, hogy lefogyok, nem leszek se csinos, se szép, semmi nem fog vàltozni. Csak élni akarok. Szerintem ez volt az egyik oka annak, hogy eddig nem sikerült. Azt gondoltam nyerhetek vele szépséget, pedig nem...Ezt el kellett fogadnom.

A màsik ok az volt ( ami miatt nem sikerült célt érni), hogy eleve rossz módszerekkel próbàlkoztam koràbban. ( Koplalàs, fogyókúràk, kalóriamegvonàs stb. ) Egyik sem az én utam volt. Időbe telt, mire megtalàltam azt a tàplàlkozàsi elvet ami nekem jó .

2019. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)

Utolsó gratulálok, megkérdezhetem hogy sikerült ennyit fogyni?

2019. okt. 23. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem sok ez a fogyàs még, de azért haladok:) Szénhidràtszegény, zsírban és fehérjében gazdag étrenddel.
2019. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez nagyon szép eredmény!
2019. okt. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!