Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok pár tippet adni hogy...

Tudnátok pár tippet adni hogy tudnák könnyebben lefogyni? A probléma az hogy nem nagyon bírom az eroltetest mindig rosszul leszek, próbáltam már többször is főleg a szaladast

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a mérleg egyre többet mutat, igaz nem látszik rajtam mert már többen is mondták. Nem tartom magamnak egy nagyon duci lánynak inkább olyan kozepesnek de egyáltalán nem vagyok magammal megelegedve :(.

2019. okt. 23. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Adagold ki magadnak az ételt. Mérd ki, hogy amennyit kiveszel a tányérodra megenni, az ténylegesen mennyi súlyra vagy térfogatra. Aztán a későbbiekben ennek megfelelő egyed meg csak a fele adagot.
2019. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számolj kalóriát
2019. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod az erőltetést, akkor először is menj el az orvoshoz kivizsgálásra. Ha valamilyen súlyos keringési rendellenességed van, az most derüljön ki, ne akkor, amikor már nem lehet segíteni. Akár asztmás is lehetsz, az is nagyon jól kezelhető - csak el kell menni az orvoshoz.


Ha pedig minden rendben, csak edzetlen vagy, akkor fokozatosan állj neki a mozgásnak. A sétálás is sokat segít a fogyásban. Ha egészséges vagy, akkor meg fogsz erősödni, és egyre többet fogsz bírni. Ha sétával kezded, akkor is bírni fogod egy idő után a rövid futást is, idővel pedig növelheted majd az időtartamot.

2019. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naponta csak kétszer egyél, összesen 1000 kalória körül, valamint naponta tornázz egy kicsit. Ettőt tuti fogyni fogsz, én ennek a fiús változatát csinálom és heti 0.5-1kg lemegy. (Összesen eddig 27kg)
2019. okt. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!