Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megennek 90g M&Ms (462kcal)...

Ha megennek 90g M&Ms (462kcal) az ugyan olyan mintha megennek egy tabla csokit? (455kcal) Illetve mindegy hogy eszek valami sos nasit + edes nasit es ugy jon ossze a 600kcal vagy csak siman megeszek egy tabla csokit?

Figyelt kérdés
remelem ertitek mit akarok kerdezni. Tehat hogy ha eszek valami sos nasit meg utana egy edesebbet es ugy jon ossze teszemfel 600kcal csak ebbol az ugyan olyan mintha egy fajta dolgot ennek pl egy tabla csokit ami szinten van 400-500 kcal ... vegerdemenybe ugyan az nem?!

2019. okt. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Vègeredmèmyben mindkettő szar kaja.


Persze ha nasira vágysz egyed de szerintem 200-300kcal legyen max csak mert hajlamosal vagyunk túlzásbaesni. Ezek nasik lassan edd izlelgesd ès hátha így kevesebbet eszel belőle.

2019. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még azt szoktam figyelembe venni, hogy mennyi cukor van benne (minél több, annál rosszabb).


És szerintem se érdemes ennyit megenni belőle egyszerre. Próbálj meg kevesebbet, és azt élvezd ki minél jobban. Néha én is befalok egy csomót, de nem ez a legjobb ár-érték arány, ha érted, mire akarok kilyukadni.

2019. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen csak arra lettem volna kivancsi,hogy tokmindegy hogy eszek sosat meg edeset is vagy egy edeset ami fedezne egy sosat es edeset 😅 hat ez igy eleg erdekes de remelem ertheto...
2019. okt. 23. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
tök mind1 igen egyébként
2019. okt. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a nasi fele sós, de összesen ugyanannyi kcal, akkor annak az összkcalnak kisebb részét teszi ki a cukor valószínűleg, és valószínűleg nagyobb részét a zsír. A cukor veszélyesebb abból a szempontból, hogy nagyobb valószínűséggel éhezel meg utána gyorsan. Szóval emiatt nem feltétlenül mindegy. De ez egyénfüggő, tapasztald ki.
2019. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!