Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan alakíthatnám át a...

Hogyan alakíthatnám át a gondolkodásomat, hogy ne legyek szomorú, ha megeszek egy hamburgert, csokit vagy egy zacskó chipset?

Figyelt kérdés

Már fogytam 11 kilót, egy éve súlyt tartok, de most újra szeretnék fogyni 5-6 kilót. Nem szeretnék "bűnözni", de sajnos ha nagyon szomorú vagyok, akkor csak az evés nyugtat meg, vagyis nem konkrétan az evés, hanem a junk food, csoki, stb. Utána meg mindig mérges vagyok és szomorú.


Hogyan alakítsam át a gondolkodásomat?


2019. okt. 27. 06:29
 1/3 anonim válasza:
74%

Próbáld gyakorlatiasan megfogni a dolgot, és fizikus szemmel gondolkodni. Emlékszel az energiamegmaradás törvényére? Bármikor, bármit ehetsz, amíg az energiabevitel nem nagyobb, mint a felhasznált energia. És persze fordítva is igaz, ha kevesebb a bevitel, mint amit felhasználsz, akkor fogysz. Ez törvényszerű, energiát nem tudsz a semmiből teremteni.


Annyi a dolgod, hogy ha "bűnbe esel", akkor búsulás helyett elmész futni, vagy fát vágni, vagy akármit, amivel le tudod dolgozni. És máris megszűnt a gond.

2019. okt. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szomorú vagy, ezért eszel, amitől szomorú leszel. Akkor ne egyél
2019. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez előttem elmondottakon kívül még:



[link]

2019. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!