Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig kinevetnek, és hátrálta...

Mindig kinevetnek, és hátráltatnak a fogyókúrámban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek, hogy nem leszek szebb, fogadjam el magam
2019. okt. 27. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd nekik, hogy te már így is szép vagy és elfogadod magad, de attól egészségesebb még lehetsz. amúgy meg ezeket az embereket igyekezz kiiktatni az életedből.
2019. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit mondanak màsok? Szard màr le. Ne foglalkozz vele, és ne màsoknak akarj megfelelni. Én se szép akarok lenni. Ahhoz teljes arcplasztika kéne. Kizàrólag az egészségem miatt vàltottam életmódot- kezdtem el fogyni. Ne legyél ennyire befolyàsolható. Lehet simàn , hogy irigyek mert te legalàbb próbàlkozol. Vannak akikben ennyi akaraterő sincs.
2019. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd nyugodtan, hogy nem erdekel a tapasztalatuk, te fullosabb leszel, mint valaha.
2019. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van miből fogynod, vagy már így is zörögnek a csontjaid?
2019. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd be a leszarom tablettádat.
2019. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondom hogy magamnak akarok tetszeni és nem nekik, szóval bekaphatják.
2019. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!