Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17éves vagyok 178magas és...

Homosexuall kérdése:

17éves vagyok 178magas és 115kg. Nagyon szeretnék gyorsan fogyni valami tippek?

Figyelt kérdés
Úgy kb 2éve kezdtem enyire fell szedni amúgy szinte észre sem venni de pockom van nagy comb na meg a fenékből is jöhet egy kis -! Jólene ha legalább 1hét alat le tudnák adni legalább 5-10kgt! Valami tippek? Előre is köszi!

2019. okt. 27. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 hét alatt 10 kg? hol élsz ember? az egészséges fogyás mértéke 1 kg/1 hét.


gondolod 2 hét alatt ledobsz 30 kg-t?

2019. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Azt valahogy nem hiszem el, hogy ez a túlsúly észrevétlen tudna maradni, de az lehet, hogy téged nem zavar annyira. Azt viszont te sem gondolod komolyan, hogy egy hét alatt 5-10 kilót le tudsz adni, bár egy módszer létezik, ami valóban gyors és hatékony, de az amputációt gondolom te se vállalnád be. Ha fogyni akarsz, akkor bizony sokat kell mozognod, leginkább kardióznod, és egészségesen kell étkezned persze kissebb adagokat.
2019. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Az első és legfontosabb tipp:


NEM LÉTEZIK GYORS FOGYÁS!!!!!!!!!


heti MAX 1 kg mínusz. Ennyi. Ha ennél gyorsabban fogysz azt nem fogod bírni (a koplalást) feladod aztán vissza szeded a dupláját.

Tartható élet mód váltás kell. Ami nem új étrendet jelent, hanem a jelenlegi át gondolását. Pl reggel 5 szendvics? Maradjon 2. Ebédre galuska és tészta? Legyen inkább rizs, zöldség, vagy főtt krumpli. Estére egy 45 centis pizza? Legyen inkább egy 32 centis fele.


Sok sikert

2019. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5-10 kg ) hét? 😂😂😂😂Ha levàgatod a làbad. Max akkor. Heti 1 kg megy le zsírból max, a többi visszatartott víz, vagyis nem fogyàs. Eleve rosszul àllsz hozzà az egészhez.
2019. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az vált be, hogy először is megpróbáltam kevesebbet enni mindenből. Nem addig kell enni ameddig jóllaksz, hanem csak annyit egyél, hogy ne maradj éhes. Ebből következik, hogy csak akkor egyél ha éhes vagy, unalomból, vagy filmnézés közben ne rágcsálj semmit. Egy idő után a gyomrod mondhatni "kisebb" lesz és nem fér bele annyi kaja, szóval még kevesebb esély van arra, hogy túl edd magad. Egyél lassan, rágd meg a falatokat, igyál sok vizet. Számold a kalóriákat, először próbáld 1500kcal alatt tartani, utána pedig, próbálkozhatsz akár 1200kcal-os határral is. Nem kell semmi drasztikus változtatást beiktatni. Mozgás téren próbálj meg minél több helyre sétálva menni, biciklizni, akár otthon egy kis 20-25perces gyakorlatsor elvégzése is elég. És így sem fogsz gyorsan fogyni, gyors fogyás nem létezik.
2019. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!