Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszással mennyi idő alatt...

Vikike9203 kérdése:

Úszással mennyi idő alatt fogyni 5 kilót?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ha aztán megeszed amit elégettél, akkor nem fog menni. próbálj egészségesebben enni, és akkor 2-3 hónap alatt meg lesz szerintem. (lehet hogy soknak tűnik, de gyors és tartós eredmény nincs 2 nap alatt)
2019. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attol függ, mit eszel.
2019. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan sok adatot adtál meg magadról, hogy azt se tudom melyiket válasszam a sok közül...
2019. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az úszás teljesen felesleges. Túl hideg a víz ahhoz, hogy rendesen égjen a zsír, és az oxigén is kevés. Nem zsírt fogsz égetni a vízben.


Majd összeszeded a sok HPV-t az usziból, aztán virágzik a szemölcs a lábadon, arcodon, puncidon. Vegyél egy szobabiciklit, vagy elliptikus trénert. Hidd el sokkal hatékonyabb, hosszú távon olcsóbb is.


Ha kérdésed van, írj nyugodtan, privátban elérsz.

2019. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, én elég régóta és gyakran szoktam úszni, soha nem szedtem össze semmit.

A szobabiciklit halálra unom...

2019. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!